• ساحل سفید جزیره زیبای بوراکای فیلیپین

ساحل سفید جزیره زیبای بوراکای فیلیپین

فیلیپین با سواحل عجیب و غریب و زیبا که نماد آن است، معروف ترین و محبوب ترین ساحل سفید را در خود جای داده است، این جزیره زیبا در 315 کیلومتری جنوب مانیل واقع شده است. این ساحل از ناحیه شمال غربی با جزیره پنائیل همسایه است و در میان مردم محلی و خارجی ها مشهور است. این ساحل نمایشگاه مناظر زیبا وغنی بوراکای و فیلیپین است و از محیط گرمسیری، دیدگاه اقیانوس پانورامیک و پوشش گیاهی و حیات وحش مختلفی برخوردار است، علاوه بر اینکه مرکز تجاری جزیره است و به همین دلیل است که این جزیره به نقطه توریستی بین المللی تبدیل شده است.

زندگی شبانه درساحل نیز هیجان انگیز و قابل توجه است، زیرا کافه ها و بارهای شبانه در جزیره وجود دارد که گردشگران را حتی در طول شب نیز جذب خود می کنند.

انواع غذاهخا و خوراکی های خوشمزه در ساحل ارائه میشود مانند انواع شیرینی، کوکتل ها، طیف وسیعی از نوشیدنی ها، با موسیقی خوب در محیطی زیبا، به طوری که مردم محلی و خارجی را سرگرم نگه میدارند.

بدون شک یکی از زیباترین نقاط طبیعی آسیا جزیره بوراکای است که گردشگران بسیاری هر ساله از آن بازدید میکنند. فرصت های شگفت انگیز، همراه با فعالیت های سرگرم کننده و پر از غذاهای خوشمزه و نوشیدنی ها، به آن اضافه شده است که مهم ترین مرکز گردشگری فیلیپین است، بنابراین رضایت نیازهای مختلف و خواسته های طیف وسیعی از مسافران در این جزیره برآورده میشود. جای تعجب نیست که مردم به فیلیپین سفر می کنند تا به آرامش، شادابی روح و بدن دست یابند.

ساحل سفید حدود 3 کیلومتر طول دارد و به سه بخش تقسیم شده است که هر کدام جذابیت منحصر به فرد خود را دارد. در حالیکه بخش اول یک فضای آرام و کم عمق را فراهم می کند که در آن اکثر مجتمع های مجلل و هتل ها قرار گرفته اند، بخش دوم کمی پر جنب و جوش و پر از ظرافت است، چرا که مکان های مختلف خرید، سرگرمی و ناهار خوری را در خود دارد. ساکت ترين بخش قسمت بخش سوم است که دارای چندین خانه بومی و خانه های ییلاقی است. با این حال، مسافران باید از هر سه بازدید کنند تا یک نگاه اجمالی از این منطقه عجیب و غریب و زیبا بدست بیاورند. مرکز توریستی محلی نیز وجود دارد که به عنوان مرکز رزرو در خطوط هوایی نیز در کنار یک فروشگاه سوغاتی نیز قرار دارد.

بهترین زمان برای بازدید از ساحل سفید بوراکای از سپتامبر تا ژوئن است. در جزیره امکان غواصی در 30 مکان مخصوص غواصی و snorkeling و آفتاب گرفتن برای صرف زمان در یک تعطیلات آرامش بخش وجو دارد.

مسافران می توانند قایق اجاره کنند و دریا را از منظر شخصی تجربه کنند. در زمان های مختلف سال، مسابقات سازماندهی شده ای نیز در جزیره برگزار میشود تا بازدیدکنندگان را با ذوق و هیجان بیشتر روبرو کنند و خاطره ای فراموش نشدنی از تور فیلیپین بدست آورند.

جاذبه های جزیره بوراکای

ساحل سفید جزیره زیبای بوراکای فیلیپین

Aysham

Aysham

Aysham

برای مشاهده هتل های فیلیپین و تور فیلیپین و جاذبه های گردشگری فیلیپین و آب و هوای فیلیپین کلیک کنید.

pic672289210001

گالری تصاویر
White-Beach-Boracay-Island1.jpg
White-Beach-Boracay-Island2.jpg White-Beach-Boracay-Island3.jpg