• ساحل پانداوا بالی

ساحل پانداوا بالی

ساحل پانداوا، به صورت محلی به عنوان Pantai Pandawa، شناخته میشود. بزرگترین ساحل پر زرق و برق در جنوب شبه جزیره بوکیت و به طول یک کیلومتر می باشد.

سوئیت و ویلا سامبی بالی در هشت کیلومتری جنوب مرکز اصلی این مجموعه در نوسودوا واقع شده است.

این ساحل در پشت صخره های سنگ آهک بزرگ «پنهان» است و دیدگاهی گسترده از اقیانوس هند را ارائه میدهد.

ساحل پانداوا به ساحل پنهان معروف است و در سال 2012 رسما افتتاح شد و به سرعت در بین مردم محلی و گردشگران محبوبیت فراوانی پیدا کرد.

علاوه بر زیبایی دریا و شن و ماسه های سفید و آسمان آبی، زمین های ساحل پانداوا برای سنگ آهکی که دارد قابل توجه است. صخره های بزرگ را برای سیم کشی برق و آسفالت جاده هایی که به ساحل ختم میشوند صاف کرده اند.

مجسمه هایی در مسیر قرار داده شده است که هر یک از آن ها شخصیت های قهرمان حماسه مهابهاراتا میباشد که به عنوان لیما پانداوا شناخته میشود.

شما در تور بالی این فرصت را دارید تا با این یادبود ها در منظره ای زیبا عکس بگیرید و بعد از طی 25 متر به ساحل پانداوا میرسید.

ساحل به دو بخش شرقی و غربی تقسیم میشود بخش شرقی شامل غرفه های فروش تنقلات و نوشیدنی، و سایه بان هایی برای استراحت و آفتاب گرفتن.

بخش غربی، ساحل شن و ماسه ای طولانی تری دارد و مکانی برای انجام فعالیت های ورزشی آبی است و همچنین دارای کافه ها و رستورانهایی با غذاهای دریایی کبابی و غذاهای محلی است.

رنگ آب دریا در ساحل پانداوا ترکیب زیبایی از آبی و سبز است که بسیار چشم نواز است.

در طول روز با وزش باد ملایم زمان مناسبی برای شنا کردن و فعالیتهای آبی در دریا است، همچنین میتوانید با یک قایق پارویی یا یک تخته موج سواری از تعطیلات خود در تور بالی در جزیره لذت ببرید.

جاذبه های گردشگری بالی

ساحل پانداوا بالی

Aysham

Aysham

Aysham

Aysham

Aysham

Aysham

Aysham

برای مشاهده پکیج های بالی و تور بالی و درباره بالی و آب و هوای بالی کلیک کنید.

pic757188210001

گالری تصاویر
pandawa1.jpg
pandawa2.jpg pandawa3.jpg pandawa4.jpg pandawa5.jpg pandawa6.jpg pandawa7.jpg