• انتخاب رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی زمینه ساز افزایش اعتماد زنان به دولت است

انتخاب رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی زمینه ساز افزایش اعتماد زنان به دولت است

نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون زنان خانه ملت از انتخاب زهرا احمدی پور به عنوان معاون رییس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قدردانی کرد و گفت: این انتخاب زمینه ساز افزایش اعتماد زنان به دولت است.

نماینده مجلس: انتخاب رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی زمینه ساز افزایش اعتماد زنان به دولت است

زهرا ساعی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به نامه چندی پیش فراکسیون زنان به رئیس جمهوری درباره بکارگیری زنان در معاونت های مختلف وزارتخانه ها، اظهار کرد: حسن انتخاب دکتر روحانی و ارزش گذاری وی به نامه این فراکسیون، زمینه ساز ارتقا اعتماد عمومی زنان به دولت خواهد بود و ما نیز این انتخاب را بسیار ارزنده تلقی می کنیم.

وی افزود: توانمندی زنان در عرصه های مختلف بارها به اثبات رسیده و باید با اعتماد به آنان زمینه فعالیت و ظهور زنان را در بخش های مختلف ایجاد کرد.

وی با اشاره به موفقیت زنان در عرصه های ورزشی، علمی، فرهنگی، هنری و غیره، عنوان کرد: زنان در بسیاری از حوزه ها موفق عمل کرده اند که نمونه های این موفقیت را می توان در هر زمینه ای مشاهده کرد.

ساعی با اشاره به سابقه موفق احمدی پور، ابراز کرد: انتخاب یک زن در کسوت مهمی چون معاونت رئیس جمهوری به نفع این سازمان و ارتقای جایگاه آن خواهد بود و بنده به عنوان عضوی از فراکسیون زنان از این انتخاب قدردانم.

رئیس جمهوری روز گذشته در حکمی خانم زهرا احمدی پور را به عنوان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منصوب کرد.

'زهرا احمدی پور' دانش آموخته جغرافیای سیاسی در مقطع دکترا و جغرافیا و برنامه ‌ریزی شهری در مقطع کارشناسی ارشد است و عضو شورای راهبردی زنان فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.

او مدیرکلی دفتر تقسیمات کشوری وزارت کشور در سال‌های 1376 تا 1382 و معاونت ورزش بانوان سازمان تربیت بدنی در سال‌های 1382 تا 1384 را در کارنامه خود دارد.

احمدی پور همچنین تیرماه سال گذشته به سمت مدیرکل دفتر تقسیمات کشوری وزارت کشور منصوب شد.

انتخاب رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی

pic031445210001

گالری تصاویر