• سرزمین بازی آیماگینیا بانکوک

سرزمین بازی آیماگینیا بانکوک

این مرکز کودکان اکنون در طبقه سوم مرکز خرید امپوریوم در Phrom Phong BTS واقع شده است و فعالیت های مدرن تر و خلاقانه و سرگرم کننده بچه ها در بانکوک را از زمانی که Kidzania چند سال پیش در Paragon افتتاح شده بود، باز کرد.

اما Imaginia نه تنها در مورد داشتن سرگرمی (اگر چه شما را به فکر کردن فریب خورده و دیدن کودکان هیجان زده در حال بازی در اطراف مانند صبح کریسمس). فضای دو طبقه به منظور آموزش و همچنین سرگرمی، با مفهوم "یادگیری از طریق بازی" است. طیف گسترده ای از فعالیت ها بر روی هنر، موسیقی، ادبیات، فن آوری و تفکر استراتژیک قرار می گیرند، مناسب برای کودکان تا نوجوانان (زیر 15 ساله) میباشد.

Imaginia بانکوک روزانه از 10:00 الی 20:00 باز است . روزهای سه ساعته 480 بات برای بچه های بالای 91cm، 250 بات برای 71-90cm و 100 بات برای بچه های زیر 70cm است. والدین یا سرپرستان بیش از 15 ساله 200 بات را پرداخت می کنند. 19 منطقه مختلف در مجموع در حدود 1،400 متر مربع در مرکز خرید Emporium بازسازی شده وجود دارد. در میان آنها برجسته ترین، "رویای جنگل" (مجموعه ای از تورهای فنری و رنگارنگ برای کودکان برای پرش / خزیدن در سراسر آن)، یک کوه بادوام برای صعود و "Time Tube Slider" حمل شما از طبقه دو به طبقه یک میباشد.

با این حال، آنچه واقعا در مورد Imaginia از دیگر مراکز بازی های کودکان در بانکوک چشمگیرتر است این است که فناوری را در بر می گیرد. به عنوان مثال، 'Wonder Car' به شما اجازه می دهد یک مدل ماشین زندگی را از طریق یک کامپیوتر لمسی نقاشی بکشید و سپس بلافاصله تصویری را که خلق کرده اید به آدرس ایمیل خود ارسال کنید. همانطور که در «هنر کابین» نیز می توان گفت که نقاشی های مشهور از سراسر جهان با استفاده از صفحه لمسی کاملا قابل تنظیم می باشد. پس از آن بچه ها می توانند بلافاصله از طریق اتصال به اینترنت با سرعت بالا شاهکار بازپرداخت خود را ارسال کنند. 'Builders Studio'، 'Art Cabin' و 'Cave Book' بیشتر از محیط کلاس درس با صندلی، جداول و منابع یادگیری را فراهم می کنند، در حالی که کارکنان انگلیسی زبان بسیار مفید همیشه در کنار هم هستند تا به کودکان کمک کند تا هر فعالیتی داشته باشند. همچنین چندین منطقه جالب صوتی در سطح بالا وجود دارد، از جمله «صدا ابر» برای بچه های جوانتر و DJ Canopy عالی برای مخلوط کردن موسیقی رقص در عرشه DJ واقعی. به طور کلی، Imaginia بیش از یک مکان خوب برای بچه ها است تا چند ساعت از آن لذت ببرند. این یک مرکز پر جنب و جوش و تحریک کننده است که تجربه یادگیری را برای همه کودکان تا 15 ساله فراهم می کند. علاوه بر این، آن در وسط بانکوک با دسترسی مستقیم از Phrom Phong BTS واقع شده است به این معنی این یک مکان فعالیت عالی برای روزهای بارانی است.

@val3

مرکز کودکان در امپوریوم -تور تایلند

pic104860310001

گالری تصاویر
imaginia-playland.jpg