• سریلانکا برنده محبوب ترین مقصد گردشگری در گوانگجو

سریلانکا برنده محبوب ترین مقصد گردشگری در گوانگجو

سریلانکا برنده محبوب ترین مقصد گردشگری در گوانگجو شد.

سریلانکا برنده محبوب ترین مقصد گردشگری در گوانجو شد.

این نمایشگاه یک رویداد سالانه در گوانجو است که از سال 1992 برگزار می شود. این نمایشگاه مسافرتی از 25-27 فوریه در گوانجو در مرکز تجارت چین برگزار شد. نمایشگاه سفر شامل 956 غرفه از 45 کشور است. سریلانکا کشوری است که در نمایشگاه GITF GITF 2016 تحت موضوع "یک جزیره هزار گنجینه" شرکت داشته.

سریلانکا جایزه "محبوبترین مقصد سفر" با افزایش عمده گردشگران به سریلانکا پیام روشنی دارد که سریلانکا به عنوان یک مقصد توریستی بزرگ برای مسافران چینی در نظر گرفته شده است. سی شرکت از سریلانکا در این نمایشگاه و گروه رقص فرهنگی از سریلانکا در شب گشایش نمایشگاه شرکت کردند.

سی آژانس مسافرتی از سریلانکا که در GITF شرکت کردند که قادر به توسعه بیشتر کسب و کار با عوامل کلیدی برای مسافرین چینی از طریق دو جاده در گوانگجو و در شهرستان Xiamen در استان فوجیان شدند.

به عنوان یک نتیجه از تلاش های مداوم تبلیغاتی، پیش بینی میشود صنعت توریسم سزیلانکا در این بازار رو به گسترش فراوان باشد. در دو ماه ژانویه و فوریه 2016 گردشگران چینی که به سریلانکا سفر کردند 58،269 بودند که 49٪ افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته. در ماه فوریه سال 2016، چین بیشترین تعداد گردشگران به سریلانکا را ثبت کرده است.

سریلانکا مقصد جدید مردم چین

pic731035210001

گالری تصاویر
Guangzhou_International.jpg