• سواحل مخفی در جزیره بالی

سواحل مخفی در جزیره بالی

این یک واقعیت است که اکثر مردم برای سواحل خوب و معروف بالی به اندونزی سفر میکنند، شما ممکن است کوتا، سانور و نوسودوآ را شنیده و یا دیده باشید و برای این فکر می کنید که این سواحل همه چیزهایی هستند که ثروت خط ساحلی بالی را تشکیل می دهند. با این حال، با کمی میل برای ماجراجویی، مجموعه ای از راهنماها و نقشه ها به شما کمک می کند، تا بتوانید برخی از جزیره های کوچک ساحلی کمتر شناخته شده جزیره را پیدا کنید.

ساحل سولوبان

ساحل Suluban یکی از منحصر به فرد ترین سواحل بالی است که توسط سازه های سنگ آهک های طبیعی پنهان شده است و از طریق مسیرهای پلکانی به شکاف باریک سنگ، وارد می شود. این ساحل کوچک ممکن است برای آفتاب گرفتن مناسب نباشد، اما طرفدارانی برای صخره نوردی در شکاف های صخره ای مجاور، از جمله در اطراف الواتا، به سمت جنوب دارد. همچنین به نام "نقطه ی آبی" نامگذاری شده است،با دسترسی سولوبان باریک و شیب دار به قله های سنگی هنگامی که به شن و ماسه می رسید، این دیدگاه واقعا جالب است.

بالانگان

نقطه مورد علاقه کنار دریا بالانگان در سمت شمالی صخره که اثر سوراخ 15 گلف نیو کوتا را تشکیل می دهد. به نظر می رسید که نام "Balangan" به تمام خط ساحلی از جمله Dreamland اعمال شود، قبل از اینکه نام منطقه خاصی در در جنوب صخره ساحلی برگزیده شود. چند کلبه ساحلی از بازدیدکنندگان با غذاهای محلی و نوشیدنی های سرد و آبجو پذیرایی میکنند. دسترسی به بالانگان آسان است، در مقایسه با سواحل دیگر در امتداد خط ساحلی شبه جزیره Bukit، تنها با چند قدم پایین تر از تپه سنگ آهک واقع شده است.

پادانگ بای و مرداب آبی

پادانگ بای با بندر اصلی خود در شرق بالی شناخته شده است،و مجموعه کوچکی از سواحل پنهان است که برای مسافرین روز، و همچنین غواصی استفاده می شود. مرداب آبی، یک خلیج کوچک در شمال شرقی بندر، تنها با 60 متر طول با شن و ماسه سفید کشیده شده است. یکی دیگر Bias Tugel است، یک نوار ساحلی طولانی 130 متری در جنوب غربی بندر، با آب های آرام و آبی در بیشتر ماه های سال. در اینجا شما می توانید در شن و ماسه های ساحلی در زیر سایه های چترهای استراحتگاه های ساحلی استراحت کنید. ساحل بسیار آرام و خلوت است، به خصوص در انتهای شرقی اش خیلی شلوغ نیست، و همچنین می توانید در اینجا نیز از شنا کردن لذت ببرید.

ساحل سرزمین رویایی

سرزمین رویایی ممکن است بیش از حد پنهان نباشد با این حال، این جایی است که شما می توانید در یک کشش زیبا از شن و ماسه سفید، جدا از صخره های سنگ آهک و در مرز دریایی به سمت اقیانوس هند آن را بیابید. با وجود پیشرفت های عمده در اطراف صخره ها، ساحل بیشترین جذابیت خود را با شن و ماسه های سفید حفظ می کند، مخصوصا برای ساکنان ساحل، مسافران روزانه و کوهنوردان که از برخی از موانع صخره های ساحلی در نزدیکی ساحل لذت می برند.

پادانگ پادانگ

این ساحل از طریق پایین رفتن از پلکان و یک شکاف آهکی در کنار پل قابل دسترسی است. در جاده قبل از پل، یک پارکینگ بزرگ وجود دارد. از جمله محبوب ترین گشت و گذار های بزرگ در جزیره، ساحل شن و ماسه سفید Padang Padang، یک منظره زیبا ارائه می دهد و یک منطقه شنی کوچک برای آفتاب گرفتن و استراحت کردن است. غرفه هایی از غذاهای محلی دریایی در دسترس بازدیدکنندگان است.

تور بالی-سواحل بالی

@val3

برای مشاهده پکیج های بالی و تور بالی و درباره بالی و آب و هوای بالی کلیک کنید.

pic276061310001

گالری تصاویر
Karma-Kandara-Resorts-1.jpg