• شهر رمانتیک ورنزا ایتالیا

شهر رمانتیک ورنزا ایتالیا

به طور چشمگیری آن را یکی از نمادهای شهرهای مشهور Cinque Terre است که شامل Manarola و Riomaggiore است. واقع در Riviera ایتالیا ، شهر دارای ترافیک صفر و یک روستای معتبر ایتالیایی است. 1000 سال بعد از میلاد مسیح تاسیس شد. در سال 1500، روستا هدف دزدان دریایی بود، در نتیجه قلعه قرون وسطی Belforte و یک سیستم کامل از غنی سازی ساخته شده است.

امروز برج قلعه Doria یکی از جاذبه های معماری در اینجا است. از آنجاییکه در اوج شیب دار قله ساخته شده است، دیدگاههای پانورامای بزرگی از دریای مدیترانه و شهر را ارائه می دهد. یکی دیگر از جاذبه های معروف یک کلیسای گوتیک Santa Margherita di Antiochia است که در قرن 14 ساخته شده است. گردشگران دوست دارند که مسیر پیاده روی را دنبال کنند که تمام پنج روستا را بهم متصل می کند و یک مسیر پیاده روی عاشقانه را فراهم می کند.

این روستا یکی از زیباترین مکانها در ایتالیا استدر تور ایتالیا از آن بازدید کنید قطعا ارزش یکبار بازدید در طول عمر را دارد.

در تمام طول سال امکان بازدید وجود دارد. تابستان هایش بسیار گرم است، در حالی که زمستان ملایم است. بهار و پاییز می تواند کمی بارانی باشد اما با این حال جذاب است.

جاذبه های گردشگری ایتالیا-تور ایتالیا

pic978161310001

گالری تصاویر
Vernazza.jpg
Vernazza6.jpg