• شهر قدیمی عاشقانه هانیا در کرت یونان

شهر قدیمی عاشقانه هانیا در کرت یونان

هانیا(یا چاینا) دومین شهر جزیره کرت یونان برای کوچه های باریک و زیبایش شناخته شده است و به خوبی بافت قدیمی اش حفظ شده است.

کرت یک مهد تمدن غرب است و تاریخ آن به 2700 سال قبل از میلاد باز می گردد. این شهر یک شاهد عینی از بیزانس و عثمانی بوده است و نفوذ فرهنگ کرت در همه ی آن مشهود است.

اگر چه به شدت در طول جنگ جهانی دوم آن را بمباران کردند، اما هانیا چهره خود را نسبتا به سرعت به دست آورد و زیبایی اش را حفظ کرد. امروز آن را یکی از بخش های زیبا شهری در جزیره کرت میدانند. بسیاری از ساختمان های تاریخی بازسازی شده است و در حال حاضر خانه ها، هتل ها، مغازه ها، رستوران ها و کافه ها زیبایی خاصی داده است.

شهر هانیا شبیه یک آهنربا عمل میکند این شهر حتی در فصل زمستان با خیابان های باریک و معماری اصیل اش گردشگران فراوانی را به خود جذب میکند.

چرا از این شهر بازدید کنیم؟

هنگامی که در جزیره کرت هستید باید هانیا را ببینید نه تنها به دلیل میراث فرهنگی غنی، بلکه برای شب زنده داری های پر جنب و جوش و مردم مهمان نوازش.

چه زمانی از هانیا بازدید کنیم؟

در تمام طول سال - حتی در زمستان شهر شلوغ و پر جنب و جوش است.

چگونه به هانیا برویم؟

با هواپیما از یونان به فرودگاه بین المللی هانیا بروید. از آوریل تا ماه نوامبر پروازهای مستقیم از انگلستان، آلمان، اسکاندیناوی و دیگر کشورهای اروپایی وجود دارد. همچنین شما می توانید با کشتی از آتن به هانیا برسید.

Aysham

Aysham

Aysham

Aysham

Aysham

تور یونان

pic668388210001

گالری تصاویر
Chania1.jpg
Chania2.jpg Chania3.jpg Chania4.jpg Chania5.jpg