• فعالیت های تفریحی و ورزشی در مالدیو

فعالیت های تفریحی و ورزشی در مالدیو

فعالیتهای تفریحی-ورزشی متنوعی را میتوان در جزیره مالدیو انجام داد، در مالدیو بازدید کنندگان به انجام فعالیتهایی میپردازند که بیشترین لذت را برای آنها به همراه داشته باشد. این فعالیتها به آسانی در دسترس همه هستند، چند قدم از ویلای خود آن طرف تر در ساحل بانوج. غواصی در مالدیو تشابه کمی در هر نقطه جهان دارد، همین امر باعث بسیاری از فعالیت های دریایی این جزیره است. ماله، شهر مهم مرکزی مالدیو توسط اکثر بازدید کنندگان برای خورشید، شن و ماسه، دریا و غواصی بازدید میشود. جای تعجب نیست که اکثر زوج های جوان مالدیو را برای ماه عسل خود انتخاب میکنند. دشوار نیست که مالدیو را به بهشت تشبیه کرد.

سواحل زیبا

در سراسر ساحل شما زیبایی هایی را خواهید دید که گمان میبرید شبیه عکس های کارت پستال است.

آب کریستالی نیلگون روشن، شن و ماسه سفید، یه سقف آسمانی کوتاه...همگی شما را محو خود خواهد کرد. به خوبی میتوان کل تعطیلات را در این جزیره زیبا سپری کرد.

استفاده از کرم های ضدآقتاب را فراموش نکنید.

Aysham

تماشای دلفین ها

نهنگ ها در سراسر مالدیو وجود دارند، اما در دسترس ترین آن در حالی که تماشاگر ورزش های دریایی هستید تماشای دلفین ها، است. این یک گردش دوست داشتنی است، حتی عاشقانه ، به دنبال فرود خورشید به اقیانوس و نمایی از جست و خیز کردن دلفین ها با بالا و پایین رفتن امواج.

Aysham

ماهیگیری در مالدیو

دورادو، ماهی تن، jackfish، کوسه، مارلین، کوترماهیان 99 درصد در دریای مالدیو موجود است. این یک ورزش گران قیمت است، هر چند شما می توانید هزینه آن را با پرسیدن از آشپز تفریحگاه به طبخ ماهی گرفته ی خود در پایان روز ان را بپردازید. خدمه معمولا بسیار با تجربه و مشتاق هستند ممکن است گفته می شود سفر مالدیو ناب - دریایی گرا، نسبتا گران و برابر یک پس زمینه مناسب خیره کننده است.

Aysham

غواصی در مالدیو

هزاران نفر از غواصان در اینجا هر سال تجمع پیدا میکنند، آنها مجذوب دید فوق العاده زیر آب هستند، مرجان های با شکوه، و طیف وسیعی از زندگی دریایی که آکواریوم برتر جهان است. نقاط شیرجه به عنوان مکانی جذاب برای مبتدیان است، میتوان مناظر فوق العاده را تنها چند متر آن طرف تراز ساحل دید. هر ساله غواصان زیادی برای سافاری غواصی ثبت نام میکنند.

Aysham

خرید در مالدیو

مغازه های خرده فروشی در مالدیو، بین فرودگاه پایتخت، و استراحتگاه ها تقسیم شده اند. و امکان خرید غذا، و سوغاتی ماله برای شما فراهم است.

توجه داشته باشید که صادرات هر چیزی که ساخته شده از مروارید صدف، یا مرجانی به رنگ سیاه و سفید و یا قرمز ممنوع است.

Aysham

گشت و گذار در مالدیو

فصل گردشگری در مالدیو تقریبا از مارس تا نوامبر است و تنها چند نقطه گشت و گذار خوب در منطقه گردشگری وجود دارد. بازدیدکنندگان یک مکان نزدیکی ساحل برای استراحت خود انتخاب میکنند. این دلگرم کننده است برای مالدیو که گاه به گاه مسابقات بین المللی گشت و گذار در مالدیو برگزار میشود، و این که جوانان و مردم محلی با این ورزش ها نشاط گرفته اند.

Aysham

ورزشهای آبی

تقریبا تمام استراحتگاه های مالدیو امکانات ورزش های آبی را ارائه میدهند. اسکی روی آب، بادبادک شبانه روزی و قایق سواری؛ سرگرمی های آبزی مانند جت اسکی. تجهیزات عمومی معمولا فقط برای وسایلی که سوخت نیاز دارند احتیاج به پرداخت هزینه دارند.

Aysham

pic270328210001

گالری تصاویر
600-fishing.jpg
600-shopping.jpg 600-surfing.jpg 600-watersport.jpg maldives-beaching-600.jpg maldives-diving-600.jpg maldives-dolphin-600.jpg