• قبیله ی گردن درازها و غار چیانگ دائو تایلند

قبیله ی گردن درازها و غار چیانگ دائو تایلند

جاذبه های گردشگری چیانگ مای تایلند: قبیله ی گردن بلند ها و غار چیانگ دائو تایلند

یکی از مباهات و مکانهایی گه باعث افتخار مردم کشور تایلند است، غار چیانگ دائو و قندیل های تماشایی و تحسین برانگیز آن میباشد.

غار چیانگ دائو در امتداد کیلومترها مسیر در کوه های منطقه ی پیانگ ما قرار گرفته است. شرح موقعیت قرار گرفتن ان بدین صورت است که که به چندین غار دیگر متصل می شود، در نهایت قبل از انتهای آن در دیگری پدیدار میشود و در جایی در مرز ایالت شان به یکدیگر میرسند. آمار رسمی کشور تایلند طول این غار جاذبه ی گردشگری تایلند را 12 کیلومتر اعلام کرده اند، اما شما می توانید تنها از بخش کوچکی از آن بازدید کنید. این غار بخشی از رشته کوه دائو دویی چیانگ است که 2100 متر ارتفاع دارد، و سومین و بلندترین قله در تایلند است برخی از قسمت های آن در حدود 250000000 سال پیش تشکیل شده اند و جالب است بدانید که توسط قرار گرفتن فشار از قسمت زیرین دریا به این صورت در آمده اند. در اکثر موارد، این غار در طول روز به خوبی روشن است، و حتی اگر شما یک چراغ قوه قدرتمند به همراه داشته باشید بی فایده است و بهترین راه برای کاوش در غار به استخدام گرفتن یک راهنمای محلی است، که به خوبی میتواند راه خود را در اطراف پیدا کند و مجهز به فانوس است و در این کاوش جالب شما را همراهی کند.

علاوه بر غار چیانگ دائو در محله ی چیانگ مای، بازدید از روستای Padung برای بازدید از قبیله ی گردن بلند قوم کان هیل به شما و همه ی گردشگران توصیه میشود. زنان این قبیله ی تایلندی حلقه های برنجی را در گردن، مچ دست و مچ پا به عنوان بخشی از فرهنگ آنها استفاده میکنند. این ایده خوبی است برای کشف فرهنگ و سنت های مردم کشور تایلند و احترام گذاشتن به سنت های آنها، با بازدید از این روستا کمی با فرهنگ و روش زندگی مردم آشنا میشوید و فراموش نکنید که مردم این قبیله و این روستا درآمد خود را از طریق صنعت توریسم و خرید گردشگران به دست می آورند.

از نکات برجسته و شگفتی های طبیعی منطقه ی چیانگ دائو تایلند میتوان در ورودی غار، شما به یک اتاق که به خوبی روشن است راهنمایی میشوید و هر سه اتاق در طول روز بسیار روشن هستند به قدری که برای بازدید و کشف آنها احتیاجی به چراغ قوه و نور اضافی نیست.

در تور تایلند از بازدید این جاذبه ی مهم گردشگری غافل نشوید.

جاذبه های گردشگری چیانگ مای تایلند

قبیله ی گردن بلند ها و غار چیانگ دائو تایلند

@val3

@val3

@val3

@val3

برای مشاهده هتل های تایلند و رستوران های تایلند و تور تایلند کلیک کنید.

pic536998210001

گالری تصاویر
karen-long-neck-chiang-dao-cave1.jpg
karen-long-neck-chiang-dao-cave2.jpg karen-long-neck-chiang-dao-cave3.jpg karen-long-neck-chiang-dao-cave4.jpg