• قصر ماروکاتیاوا هوآهین تایلند

قصر ماروکاتیاوا هوآهین تایلند

همانند بسیاری از ساختمان ها در هوآ هین، این قصر ساحلی تابستانی تایلندی و ویکتوریا در اوایل دهه 1920 در زمان پادشاه راما VI ساخته شد. این توسط یک معمار ایتالیایی طراحی شده و از تکه های طلایی ساخته شده از کاخ Hat Chao Samran، که دارای بسیاری از ونداها، خانه های چوبی و سقف های بلند است، برای حفظ ساخت و ساز در طول تابستان، ساخته شده است.

در یک چشم انداز عظیم رو به جلوی ناحیه Cha Am Beach، دره های آب نبات رنگی شامل سه سالن یک طبقه با بیش از 1000 ستون از آنها حمایت می کند تا از آسیب های سیل جلوگیری شود. تمام ساختمان ها با سواحل پوشیده شده متصل شده اند، طراحی شده اند که از همه ی جهات درخشان می شوند و تمام راه را به سمت ساحل می روند.

هنگامی که از دور نزدیک می شود، دید قصر در مقابل ماسه های سفید و دریای آبی رنگ، یک تصویر از یک مکان معلق در زمان را به تصویر می کشد. شما تقریبا می توانید تصور کنید که خدمتگزاران دادگاه در حال حرکت کردن در کنار راهروها هستند و در مورد امور روزمره خود شرکت می کنند، در حالی که پادشاه و پادشاه سلطنتی در اتاق سلطنتی اقامت می کنند. در آن روزها، هر یک از سه ساختمان به طور واضح تعریف شده بود. مجموعه ای از سالن های واقع در جبهه جنوبی به عنوان محل اقامت پادشاه و پادشاهان سلطنتی خدمت می کردند. این شامل اتاق نشیمن و آرامش بخش سلطنتی، اتاق سلطنتی کنسرت شاهزاده خانم و اتاق خواندن بود. بال شمال به عنوان محل اقامت برای خدمتگزاران خدمت کرده است، و دو سالن گلف باز یا "Samoson Sewakamat Hall" محل برگزاری رسمی برای کارهای سلطنتی و همچنین تئاتر و سرگرمی بود.

pic965900310001

گالری تصاویر