• مدارک لازم برای اخذ ویزای کانادا

مدارک لازم برای اخذ ویزای کانادا

مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی کانادا

اصل پاسپورت متقاضی با حداقل شش ماه اعتبار از زمان سفر به انضمام کلیه پاسپورت های قدیمی که در آن ها ویزا درج شده است

یک قطعه عکس جدید ۳٫۵*۴٫۵ رنگی با زمینه سفید

ترجمه شناسنامه

ترجمه سند ازدواج

در صورت همراهی فرزندان حتما گواهی اشتغال به تحصیلشان ترجمه شود.

تکمیل فرم اطلاعات فردی و فرم اطلاعات خانوادگی برای هر یک از متقاضیان به صورت جداگانه

مدارک مالی، شامل نامه تمکن به دلار آمریکا به زبان انگلیسی و ممهور به مهر امور بین الملل بانک به همراه گردش شش ماهه حساب که نشان دهنده میزان درآمد ماهیانه متقاضی باشد. در صورتی که گواهی سپرده بلندمدت، گواهی خرید سهام یا اوراق بهادار، سند اتومبیل و اجاره نامه دارید نیز ارائه دهید.

ترجمه اسناد ملکی

مدارک شغلی برای کارمندان: گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی روی سربرگ شرکت (با ذکر تاریخ شروع به کار، عنوان شغلی و درآمد ماهیانه، نام مدیر یا سوپروایزر و مدت زمان موافقت شده با مرخصی)، ترجمه فیش حقوقی سه ماه آخر، ترجمه لیست بیمه

ترجمه حکم کارگزینی

کارفرمایان: ترجمه آگهی تاسیس شرکت، آگهی آخرین تغییرات شرکت و آگهی تصمیمات شرکت در روزنامه رسمی، ترجمه لیست بیمه و فیش حقوقی سه ماه آخر کارمندان، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، نامه تمکن حساب بانکی به نام شرکت و ریزگردش شش ماه آخر به لاتین

تجار: ترجمه کارت بازرگانی، گواهی اتاق بازرگانی، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه

مهندسان: ترجمه پروانه نظام مهندسی یا جواز ساخت و قراردادهای پیمانکاری در حال اجرا

کارخانه داران و صاحبان مشاغل آزاد: ترجمه پروانه بهره برداری، ترجمه جواز کسب، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده و ترجمه لیست پرداخت بیمه کارگران و کارمندان

بازنشستگان: ترجمه حکم بازنشستگی و ترجمه فیش حقوقی سه ماه آخر بازنشستگی (در صورت افزایش حقوق، ترجمه حکم افزایش حقوق بازنشستگی ارائه شود.)

دعوت نامه، شامل مشخصات کامل دعوت کننده و متقاضی، نسبت، دلیل سفر متقاضی، آدرس و تلفن، مدت زمان اقامت و هرگونه موارد مرتبط دیگر ، دعوت نامه پس از تنظیم باید به مهر و امضای دفتر نوتاری پابلیک(Notary public) برسد.

مدارک فرد دعوت کننده: ارائه کارت شهروندی(Canadian Citizenship Card)، پاسپورت کانادایی، شناسنامه کانادایی(Canadian Birth Certificate) یا کارت اقامت (PR Card) از سوی فرد دعوت کننده الزامی است. همچنین سایر مدارک فرد دعوت کننده شامل گواهی اشتغال به کار، نامه بانک، برگه های مالیاتی (Notice of Assessment) و فرمهای T4 یا .T1 تاثیر بسیار زیادی روی نتیجه درخواست ویزای فرد دعوت شونده دارند.

در صورت نداشتن دعوت نامه، ارائه رزرو هتل و شرح برنامه سفر به همراه رزرو بلیط رفت و برگشت کانادا الزامی است.

ترجمه رضایت نامه محضری برای همراهی فرزندانی که بدون یکی از والدین قصد مسافرت دارند. رضایت نامه باید از سوی کسی باشد که آن ها را همراهی نمی کند.

***کلیه مدارک فارسی باید به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شوند به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه برسند.

@val3

فرم های مشخصات فردی و خانوادگی را از قسمت دانلود همین صفحه میتوانید دانلود کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ویزای کانادا با کارشناسان فروش آیشم تماس بگیرید. 22277790

ویزای کانادا و اطلاعات سفر به کانادا

کانادا در نیمه شمالی آمریکا قرار گرفته است که به عنوان دومین کشور بزرگ جهان شناخته شده است. مرز کانادا با ایالات متحده طولانی ترین مرز زمین در جهان است. پایتخت کانادا اتاوا است، و بزرگترین کلان شهر آن تورنتو است. دیگر مناطق شهری کانادا شامل مونترال، ونکوور، کلگری، ادمونتون، شهر کبک، وینیپگ و همیلتون می باشد.

کانادا یکی از کشورهایی است که دارای متنوع ترین اقوام و چند فرهنگی در جهان است. مهاجرت به آن در مقیاس بزرگ بیشتر از بسیاری از کشورهای دیگر است. اقتصاد پیشرفته آن رتبه یازدهم در جهان را به خود اختصاص داده است، عمدتا با تکیه بر منابع طبیعی فراوان و شبکه تجارت بین المللی به خوبی توسعه یافته ی آن.

کانادا دارای طبیعت بکر، مناظر چشم نواز و مکان های منحصر به فردی است که چشم هر بیننده ای را به خود خیره میکند. از سواحل متنوع گرفته تا همه شهرهای کانادا مناظری بی نظیر و دوست داشتنی دارند. در ادامه برای آشنایی هر چه بیشتر شما عزیزان با این سرزمین پرطرفدار اطلاعات قابل توجهی آورده شده است، امیدواریم با خواندن این مطالب و گرفتن ویزای کانادا از آژانس هواپیمایی آیشم در خاطرات خوب شما ماندگار بمانیم.

جاذبه های توریستی کانادا

آبشار نیاگارا

دومین مکان طبیعی پربازدید در جهان، آبشار نیاگارا با ۵۷ متر طول می باشد که همه ‌ساله پذیرای میلیون‌ها گردشگر از سراسر جهان است. آبشار نیاگارا در فاصله رانندگی یک ساعته از شهر تورنتو، در کنار مرز ایالات‌متحده قرار گرفته است. این آبشار زیبا و تنگه نیاگارا بهشتی برای ماجراجویان و توریست ها است. تعدادی فضا برای شیرجه زدن در آبشار و همچنین مکان‌هایی برای قایقرانی در قرن‌های نوزدهم و بیست میلادی، ساخته شده است در کنار همه این‌ها، بندبازی و جشنواره ها و تفریحاتی که در اطراف آبشار برگزار میشود باعث شده این مکان پر بازدیدکننده ترین جاذبه ی کانادا باشد، پیاده ‌روی بر روی تپه‌ی کلیفتون که به تنگه و آبشارنیاگارا مشرف است خاطره ای لذت بخش را برای گردشگرای کانادا به ارمغان میاورد.

pic443571310001

گالری تصاویر
visa-kanada3333333333.jpg