• مراکز خرید هراکلیون

مراکز خرید هراکلیون

هراکلیون بزرگترین شهر و پایتخت اداری جزیره کرت، یونان است و همچنین چهارمین شهر بزرگ یونان. علاوه بر جاذبه های گردشگری متنوع و زیبایی که دارد مراکز خرید بسیار شیک و مدرنی برای بازدیدکنندگان این جزیره زیبای یونانی درنطر گرفته شده است. مردم شهر هراکلیون عاشق خرید کردن هستند و شهر خود را یکی از بهترین صحنه های خرید در یونان میدانند. خرید در هراکلیون یکی دیگر از تجربه های جذاب تور یونان میباشد به مغازه های شیک و بازار شهر سر بزنید قطعا هدایای مناسبی برای خرید سوغاتی پیدا خواهید کرد.

احتمالا بهترین منطقه برای شروع خرید در هراکلیون خیابان Dedalus است در اینجا شما فروشگاه های لباس، لوازم جانبی و کفش با مارک های معروف جهان مانند Zara, Massimo Duti, Hugo Boss و خیلی بیشتر را پیدا خواهید کرد. خیابان ددالوس از میدان شیرها شروع می شود و در میدان Eleftherias به پایان می رسد، هر دو نقطه نیز میزبان مغازه های بزرگ هستند. در خیابان Dikaiosinis و همچنین در خیابان 1821 شما مغازه های شیکی را پیدا خواهید کرد.

اگر شما به دنبال قیمت مناسب و لباس های با کیفیت عالی و کفش هستید، نباید خیابان "Kalokairinou" را از دست بدهید.

اگر شما ترجیح می دهید از یک مرکز خرید، خرید کنید، از مرکز خرید Talos Plaza بازدید کنید که برای خرید همراه با خانواده بسیار مناسب میباشد.

قدم زدن در امتداد بازار کرت در خیابان 1866 شبیه یک جشن برای همه حس ها و سلیقه ها با عطر گیاهان، عسل، پنیر و شیرینی است، این تجربه خرید واقعی در کرت است.

ساعت کار مراکز خرید هراکلیون:

دوشنبه، چهارشنبه و شنبه از ساعت 09:00 تا 14:30، سه شنبه، پنج شنبه، جمعه از 09:00 تا 14:00 و 17:30 تا 20:30. مغازه های فروش سوغات در تمام طول روز باز هستند.

Talos Plaza

این مرکز خرید و مجتمع مولتی-سینما در تفرجگاه ساحلی هراکلیون انتخابی برتر برای ترکیب خرید و سرگرمی است. این مرکز بسیار محبوب با مجموعه ای جوانان است زیرا همه چیز در یک قالب مجموعه ارائه می شود: سینما، رستوران ها، قهوه خانه ها، غذاهای فست فود و خرید.

Aerakis Music

مرکز Iraklio از سال 1974، فروشگاه کوچکی است که به طور حرفه ای انتخاب شده از موسیقی کرت و یونان، از ضبط های قدیمی و نادر تا آخرین نسخه ها، کارگاه موسیقی Cretan و Seistron را در خود جای داده است. همچنین مجموعه ای از آلات موسیقی، کتاب ها و محصولات Cretan مانند چاقو و کیسه های بافته شده وجود دارد.

Roadside Travel

این کتابفروشی تخصصی گردشگری دارای مجموعه ای چشمگیر از کتاب های راهنما و نقشه ها به همراه انتشارات خوب در کرت و سایت های باستانی آن است.

Iraklio Market

Iraklio، این بازار کوچک و شلوغ در امتداد Odos 1866 یکی از بهترین بازارها در کرت است و هر چیزی که شما برای یک پیک نیک خوشمزه احتیاج داشته باشید را در خود جای داده است. تازه ترین میوه ها و سبزیجات، پنیر های خامه ای، عسل، زیتون، نان تازه و .... همچنین تعداد زیادی از غرفه های های فروش داروی گیاهی، کالاهای چرمی، کلاه، جواهرات و برخی از سوغاتی ها وجود دارد.

تور یونان-مراکز خرید هراکلیون

@val3

تور یونان،تور آتن،مراکز خرید هراکلیون،سوغاتی یونان،جاذبه های هراکلیون،قیمت تور یونان،تور اروپا،ویزای یونان،سفارت یونان،وقت سفارت یونان،مجری تور یونان،هراکلیون

pic782861310001

گالری تصاویر
Talos680.jpg