• مراکز خرید پراگ

مراکز خرید پراگ

اولین مراکز خرید پراگ در اواسط دهه 1990 شروع به کار کردند. یک نمونه آن Vinowradský Pavilon و مراکز ساخته شده در مسیر گذرگاه خیابان Na Příkopě بود. مراکز خرید بزرگتر به شکل و سبک غربی در اوایل دهه 2000 ظاهر شدند. از آن به بعد، پراگ شاهد رشد مراکز خرید بوده است. در تور چک و بازدید از شهر زیبای پراگ قطعا برای خرید سوغاتی به مراکز خرید احتیاج خواهید داشت ما در این مقاله سعی کرده ایم برترین مراکز خرید پراگ همراه با ساعات فعالیت آنها را برای شما عزیزان معرفی کنیم.

پالادیوم

پالادیوم یک مرکز خرید بزرگ واقع در مرکز پراگ است، این ساختمان پنج طبقه دارای 170 مغازه و 30 رستوران و کافه است. رفتن به آنجا آسان است و میتوانید به وسیله ی حمل و نقل عمومی (به طور مستقیم از داخل ایستگاه مترو)، به آن دسترسی پیدا کنید و یا اگر قصد دارید با ماشین شخصی خود بروید، در زیرزمین ساختمان پارکینگ وجود دارد. برخی از فروشگاه هایی که در پالادیوم هستند عبارتند از: Benetton، C & A، Dmg Drogerie Markt، ECCO، Esprit، Foot Locker، Guess، H & M، iStyle، L'Occitane، Marks & Spencer، Mothercare، Puma، Sparkys، Starbucks، Villeroy & Boch و غیره.

Address: Náměstí Republiky 1, Prague 1

Getting there: Metro B to náměstí Republiky

Hours: Supermarket - Mon-Fri 7 a.m. - 10 p.m., Sat 8 a.m. - 10 p.m., Sun 8 a.m. - 9 p.m.

Shops - Mon-Fri 9 a.m. - 10 p.m., Sat 9 a.m. - 10 p.m., Sun 9 a.m. - 9 p.m.

Restaurants - Mon-Fri 11 a.m. - midnight, Sat 11 a.m. - midnight, Sun 11 a.m. - 11 p.m.

Aysham

Arkády Pankrác

یک مرکز مدرن در سال 2008 با انتخاب گسترده ای از فروشگاه های پوشاک، تعدادی از مغازه های کفش و فروشگاه های لباس ورزشی افتتاح شد. سوپرمارکت بزرگ Interspar، داروخانه، کتاب فروشی و غرفه های غذا باعث می شود که این مرکز خرید برای همه نیازهای خرید شما مناسب باشد. ورودی مستقیم از ایستگاه متروی Pankrác در دسترس است.

Address: Na Pankráci 86, Prague 4

Getting there: Metro C to Pankrác

Hours: Shops 9 a.m. - 9 p.m., Interspar 7 a.m. - 9 p.m.

Aysham

Nový Smíchov

Nový Smíchov یک مرکز خرید شیک و مرکز سرگرمی است که در سه طبقه گسترش یافته است. نزدیک ایستگاه مترو Andel (خط B) واقع شده است. سوپرمارکت بزرگ Tesco و فروشگاه الکترونیک Datart در طبقه همکف، 150 مغازه مختلف، و همچنین غرفه های مواد غذایی و Multiplex Palace Cinema در طبقه سوم وجود دارد.

Address: Plzeňská 8, Prague 5

Getting there: Metro B or tram 4, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 20 to Anděl

Hours: Shops 9 a.m. - 9 p.m., Tesco 7 a.m. – midnight

Aysham

Palác Flóra

Palác Flóra یکی از مراکز بزرگ خرید است که بسیار محبوب است. این مرکز در سال 2003 افتتاح شد و دارای چهار طبقه با 120 فروشگاه، غرفه مواد غذایی، سینمای چند منظوره و سالن تئاتر و IMAX میباشد. محیطی روشن و آرامش بخش با لابی باز مرکزی دارد که با آرامش میتوانید به خرید بپردازید. شما می توانید از طریق ایستگاه مترو Flóra (خط A) به این مرکز خرید بروید.

Address: Vinohradská 144, Prague 3

Getting there: Metro A or tram 5, 10, 11, 16 to Flóra

Hours: Mon-Sat 9 a.m. - 9 p.m., Sun 10 a.m. - 9 p.m

Aysham

گالری خرید Myslbek

گالری خرید Myslbek در سال 1996 به عنوان یکی از اولین مراکز خرید پراگ افتتاح شد. این مرکز شهر جدید و شهر قدیمی پراگ را بهم متصل می کند، بین خیابان شلوغ Příkopě Pole و Ovocný trh (بازار میوه) تاریخی در پشت تئاتر واقع شده است. گالری خرید Myslbek حدود 30 فروشگاه و بوتیک و چند رستوران دارد. نمونه هایی از مغازه ها عبارتند از GANT، Next، Korres، Mothercare، Intersport.

Address: Na příkopě 19/21, Prague 1

Getting there: Metro A/B to Můstek

Hours: Mon-Sat 9 a.m. - 8 p.m., Sun 10 a.m. - 7 p.m.

Aysham

Černá růže

گذرگاه تاریخی Černá růže در خیابان Na Příkopě در دهه 1990 تبدیل به یک مرکز خرید شد. شما 50 فروشگاه و رستوران های مختلف را در داخل آن پیدا خواهید کرد.

Address: Na příkopě 12, Prague 1

Getting there: Metro A/B to Můstek

Hours: Mon-Fri 9 a.m. - 8 p.m., Sat 9 a.m. - 7 p.m., Sun 11 a.m. - 7 p.m.

Aysham

Slovanský dům

Slovanský dům یکی دیگر از مراکز خرید واقع در Na Příkopě است. برخی از فروشگاه های آن Nautica، Mexx، Miss Sixty، Tommy Hilfiger، Cerruti Jeans، Beltissimo میباشد. رستوران هایی که مورد توجه قرار می گیرند Ambiente Brasileiro و Kogo Café & Ristorante هستند. همچنین یک باغ بزرگ در فضای باز و تئاتر چند منظوره وPalace Cinemas وجود دارد.

Address: Na příkopě 22, Prague 1

Getting there: Metro A/B to Můstek

Aysham

Vinohradský Pavilon

Vinohradský Pavilon اولین مینی بازار پراگ بود که در سالن تاریخی Vinohrady Market واقع شده است که قدمت آن به سال 1902 باز می گردد. بازار در سال 1994 افتتاح شد. اکنون به دلیل رقبای بزرگتر جدید و مکان آن، تا حدودی رها شده است. یک انتخاب محدود از فروشگاه ها و یک فروشگاه مواد غذایی در زیرزمین آن وجود دارد.

Address: Vinohradská 50, Prague 2

Getting there: Tram 11 to Vinohradská tržnice

Hours: Mon-Sat 9:30 a.m. - 9 p.m., Sun 12 noon - 8 p.m.

Aysham

Metropole Zličín

Metropole Zlicin یک مجتمع مد و سرگرمی بزرگ در حومه پراگ است که دارای سینمای چند منظوره و تئاتر است. این مرکز درست در ایستگاه مترو Zličín واقع شده است، و در حدود 20 دقیقه از مرکز شهر فاصله دارد.

Address: Řevnická 1, Prague 5

Getting there: Metro B to Zličín

Hours: Shops 10 a.m. - 9 p.m., Interspar 9 a.m. - 10 p.m

Aysham

تور چک،مراکز خرید چک،جمهوری چک،چکسلواکی،جاهای دیدنی پراگ،هتلهای پراگ،رزرو هتل پراگ،بلیط پراگ،مراکز خرید پراگ،تور پراگ ارزان،قیمت تور چک

pic439051310001

گالری تصاویر
shop-22.jpg
cerna-ruze66.jpg myslbek-detail55.jpg novy-smichov-entree33.jpg palac-flora44.jpg paladium1.jpg prague-slovansky-dum7.jpg Metropole-Zlicin.jpg Vinohrasky-pavilon-02.jpg