• مرکز تفریحی بی والک مانیل

مرکز تفریحی بی والک مانیل

بی والک مانیل یک مرکز تفریحی محبوب برای شهروندان شهر مانیل است. درست در کنار Bouks of Roxas، بعد از باشگاه قایقرانی مانیل و مرز با سفارت و مرکز فرهنگی فیلیپین، این مرکز دو کیلومتری مکانی مورد علاقه برای تماشای غروب خورشید است.

این مکان پیاده روی برای آسمان طلایی، آب های آرام، درختان نخل و گیاهان زینتی و همچنین قایق های قایقرانی که در جلوی کافه ها و رستوران ها قرار دارد مشهور است.

هنگامی که به غروب فرا میرسد، تقریبا همه چیز در اینجا ارائه می شود، از جمله رستوران های فضای باز، بارها، نقاط رقص، کافه ها و اجرای گروه های زنده. این منطقه نیز برای افرادی که به ورزش و سلامتی علاقه دارند مانند، دوچرخه سواران، طرفداران یوگا و واکرها محبوب است. غواصی بسیار پیشرفته در حال حاضر به عنوان میدان بندرگاه شناخته می شود. کروز شب یلدا Baywalk نیز در دسترس است برای تجربه نورهای رنگارنگ منطقه از عرشه بلند قایق. یکی از بزرگترین مراکز در آسیا بی والک مانیل است و شما ممکن است بخواهید دیگر مقصد های توریستی را در این نزدیکی مانند کلیسای مالاته را بررسی کنید.

در این مرکز انواع مختلفی از غذاها نیز در دسترس است، تایلندی، کره ای، خاورمیانه، غذاهای غربی، غذاهای سریع، غذاهای محلی یا خیابانی در دسترس هستند.

Location: Along Roxas Boulevard, Metro Manila, Philippines

pic847821310001

گالری تصاویر
manila-baywalk.jpg