• مرکز خرید جذاب ونیزیا در هوآهین تایلند

مرکز خرید جذاب ونیزیا در هوآهین تایلند

ونیزیا جدیدترین مرکز خرید و جاذبه ی روستایی در هوآهین است که به دلیل محبوبیت روز افزون و موفقیت غیرقابل انکار یکی از مقصد های تعطیلات آخر هفته در تایلند است. پالیو در کائو یای احتمالا یکی از دلایل چنین محبوبیتی در روستای زیبا است، و پس از آن پارک سانتورینی زیبا در هوآهین و Asiatique معروف در بانکوک است. مفهوم روستای خرید ساده است: به جای ساخت یک بازار خرید خسته کننده با ردیفی از مغازه های مشابه، یک مقصد دنیای عکاسی یا یک موضوع سرگرم کننده را انتخاب کنید، یا فرصت های عکس های عاشقانه، به علاوه چند جاذبه و محل های تفریحی، در آنجا شما دارید: آخر هفته ها بازدیدکنندگان به دهکده می آیند تا بازی کنند و غذا خوردن، خرید، و در نهایت اهداف واقعی این پارک را انجام دهند.

در هنگام رانندگی از طریق Cha Am در راه خود به هوآهین، دیدن برج ناقوس سان مارکو را از دست ندهید.

این مرکز خرید جذاب و جدید با 73،600 مترمربع مساحت و 316 مغازه، پارک عظیم و حتی یک کانال بزرگ 200 متری که در واقع شما می توانید سوار قطارهای آن شوید و تماشاگر خانه های رنگارنگ مدیترانه ای، مغازه ها و تراس ها که در هر طرف کانال قرار گرفته اند و از مقابل یک باغ ایتالیایی و دو ساختمان بزرگ کلیسا و یک باغ وحش کوچک عبور میکند باشید. نیمی دیگر از The Venizia تحت پوشش یک سقف بسیار بزرگ است و اگر شما برای پیاده روی در این پارک عظیم تنبل هستید، می توانید خرید خود را با شیوه ای غیر معمول تر انجام دهید: با استفاده از اسب و گاری.

ونیزیا دارای چندین جاذبه است: باغ وحش کوچک و موزه های 3d که در حال حاضر بسیار محبوب هستند در تایلند، اما نیاز به پرداخت هزینه های اضافی دارند. بلیط چند جاذبه موجود در ونیزیا با هم یا جداگانه به فروش می رسد و بلیط در ورودی مرکز در دسترس است.

به طور کلی، ونیزیا مکانی بسیار مهیج است و ایده آل برای گذراندن تعطیلات آخر هفته ، اما در مقایسه با سایر مکان های مشابه،با پرداخت هزینه ورودی 50 بات احتمالا بازدیدکنندگان را مجبور می کند که صرف نظر کنند از ورود به این مرکز، برای احساس عجیب و غریب پرداخت هزینه ورودی برای خرید!

مراکز خرید تایلند

مرکز خرید جذاب ونیزیا

Aysham

Aysham

Aysham

Aysham

Aysham

برای مشاهده هتل های تایلند و رستوران های تایلند و تور تایلند کلیک کنید.

pic898110310001

گالری تصاویر
Venezia1.jpg
Venezia2.jpg Venezia3.jpg Venezia5.jpg Venezia7.jpg