• مرکز خرید جشنواره مرکزی سامویی

مرکز خرید جشنواره مرکزی سامویی

جشنواره مرکزی سامویی خود را به عنوان "پیچیده ترین و بزرگترین مجموعه خرید و لایف استایل در سامویی" توصیف می کند. با سه طبقه و حدود 90،000 متر مربع فضای فروشگاهی، توضیح بهتر برای این مرکز بزرگ خرید و رستورانی، که بین جاده ساحل چوانگ و دریاچه نزدیک قرارگرفته، وجود ندارد.

مجموعه مرکزی در سواحل شرقی جزیره سامویی، چهره چوانگ را کاملا تغییر داده است. با چهار بخش: بندر چوانگ، پرنده قفس، ماهیگیران روستا و بازار ساحل شهر - این مجموعه مدرن و مرسوم، دارای برخی از ویژگی های معماری اصلی در فضای باز و همچنین یک منطقه زیبا با چشم انداز باغ، زمین بازی کودکان و مغازه ها و رستوران های بی شمار میباشد.

بندر چوانگ ورودی اصلی جاده سامویی مرکزی در جاده Chaweng Beach است، رستوران ها و بارها در داخل و اطراف یک تراس بزرگ در فضای باز از جمله استارباکس، قهوه خانه، سالن کوکتل، Copacabana، آشپزخانه تایلندی و غذاهای بین المللی، شراب، Swensen - در همه 21 سالن برای غذا و آشامیدنی بیش از دو طبقه وجود دارد. "پرنده قفس" منطقه مد از مجموعه است؛ واقع در بخش مرکزی مرکز خرید و تزئین شده در سبک فوق العاده مدرن سینو و پرتغالی، که میزبان حدود 20 مغازه بزرگ مانند Supersports، Uni-Qlo و بوتیک های کوچکتر با تمام مارک های معروف جهان از جمله آدیداس، کمل، Esprit، Geox، Playboy، Rip Curl، Jim Thompson، و X-Act، است.

منطقه ماهیگیران روستا در فروشگاه مرکزی، یک قسمت خرید بزرگ است که بازدید کنندگان می توانند انتخاب وسیعی از لباس و لوازم جانبی مارک و همچنین زمین بازی کودکان و منطقه ای برای والدین پیدا کنند. در طبقه دوم، جاذبه ی دلپذیری در انتظار کسی است که به دنبال یک ضربه آدرنالین می آید: خانه ترسناک ماجراجویی دزدان دریایی .

آخرین منطقه - 'Beach Town Market' دومین ورودی اصلی این مجموعه است و در انتهای شمالی آن واقع در کنار پارک عمومی Phra Chaweng واقع شده است. در طبقه همکف، بخشی از فروش غذا در فضای باز وجود دارد، و همچنین یک دزد دریایی ماریو لند، یک بازی در طبقه دوم و یک تئاتر XD (6D Motion Ride Experience) در نزدیکی آن است. جشنواره مرکزی سامویی ساحل چوانگ را به خوبی و به راستی به قرن 21 تبدیل کرده است و بیش از 200 مغازه، کافه ها، رستوران ها و فعالیت های تفریحی را با تعداد زیادی بازدید کننده از این مقصد مورد علاقه ی Koh Samui اختصاص داده است.

Opening Hours: 11:00 – 23:00

Location: between Chaweng Beach Road and Chaweng Lake in the central part of the resort town

Tel: 077 962 777

جاهای دیدنی سامویی

جشنواره مرکزی سامویی

برای مشاهده هتل های تایلند و رستوران های تایلند و تور تایلند کلیک کنید.

Aysham

Aysham

Aysham

Aysham

Aysham

Aysham

pic479089210001

گالری تصاویر
chaweng-beach1.jpg
chaweng-beach2.jpg chaweng-beach3.jpg chaweng-beach4.jpg chaweng-beach5.jpg chaweng-beach6.jpg