• مرکز زیبایی و اسپا هتل شانگری لا کوالالامپور

مرکز زیبایی و اسپا هتل شانگری لا کوالالامپور

مرکز اسپا هتل شانگری لا کوالالامپور طیف گسترده ای از درمان های جامع است که به احیای ذهن و بدن خسته کمک میکند و مجموعه ای از خدمات زیبایی و درمانی را ارائه می دهد. مهمانان می توانند از ماساژ بدن سنتی مالایی، رفلکسولوژی پا، فیشال، اسکراب بدن با پوشاندن سطح بدن با ادویه های طبیعی و مخلوط روغن مخصوص پس از یک روز خسته کننده در این مرکز در هتل کوالالامپور لذت ببرند.

این مرکز با حداقل دکوراسیون چیده شده و مجهز به مبلمان چوبی است، بلافاصله پس از ورود با خوش آمدگویی توسط کارکنان و مواجه شدن با عطر و بوی آرامش بخش موجود در فضا و موسیقی ملایم در پس زمینه احساس بسیار خوب و و آرامش بخشی ایجاد میشود.

مرکز در سطح 2 واقع شده، و مجاور باشگاه بدنسازی، و مرکز تناسب اندام 24 ساعته که همچنین دارای جکوزی، سونا و اتاق بخار هستند.

از مهمانان با چای زنجبیل معطر پذیرایی میشود و پس از یک مشاوره کوتاه با درمانگر بسیار با تجربه آبگرم، ماساژ دلخواه خود را انتخاب میکنند و جلسه ماساژ آغاز میگردد.

اتاق درمان تهویه مطبوعی داردد و با نور کم و ملایم تزئین شده و مجهز به تخت ماساژ بزرگ، سینک، آینه و کمد لباس برای وسایل های همراه مهمانان است. درمانگر دمای اتاق و صدای موسیقی را با توجه به سلیقه ی مراجعه کننده تنظیم می کند، که احساس راحتی کنند.

با استفاده از ترکیب مناسبی از حرکات ماساژ آرام و عمیق، و با شروع از پا و حرکت به سمت گردن، آرام آرام تمام تنش ها و گره های بدن ما به تدریج از بین می رود، زیرا درمانگر ما مقدار مناسبی از فشار و روغن طبیعی را بدون ایجاد ناراحتی برای ما در نظر می گیرد.همراه با محیط آرامش بخش، یک جلسه ماساژ 90 دقیقه ای،به پایان میرسد.

برای تجربه یک سر تا پا کامل اسپا، ما توصیه میکنیم (RM820)،را انتخاب کنید که با پوشاندن بدن با جلبک دریایی و پس از آن با ماساژ بدن با روغن های خوشبو یک تجربه اسپا فراموش نشدنی خواهید داشت. در پایان درمان،صورت با ماسک جوان کننده به پایان می رسد، که کمک می کند تا درخشش جوانی در چهره شما به ارمغان بیاورد.

نیازی به گفتن نیست، مرکز اسپا هتل شانگری لا کوالالامپوربه لطف تیم کارکنان خوشرو و حرفه ای، مکانی رضایت بخش برای درمان های صورت و بدن در یک محیط آرامش بخش و جوانسازی ذهن و بدن میباشد.

هتل شانگری لا کوالالامپور

@val3

pic331250310001

گالری تصاویر
shangry-la66.jpg