• مزرعه تفریحی توت فرنگی،جاذبه گردشگری مالزی

مزرعه تفریحی توت فرنگی،جاذبه گردشگری مالزی

یک جاذبه ی گردشگری در تور مالزی مزرعه میوه و گل است، مزرعه تفریحی توت فرنگی یکی از جاذبه های خانواده پسند شهر پاهانگ مالزی است که در ارتفاعات گنتینگ واقع شده است، که در آن شما می توانید در یک بعد از ظهر از مزرعه های رنگارنگ میوه و باغ های گل بازدید کنید و لذت ببرید. در بندر Gohtong Jaya واقع شده است، با یک رانندگی شش دقیقه ای از ایستگاه کابل ماشین قابل دسترس است.

مزرعه تفریحی توت فرنگی ارائه می دهد انواع سبزیجات، گل و قارچ را که به مناطق مختلف سراسر کشور صادر می شود. در مالزی به عنوان بزرگترین مزرعه توت فرنگی شناخته شده است.

میوه ها برای خرید در دسترس است و میوه های پیش از بسته بندی حاوی 250 گرم هزینه ی 15 RM دارد. شما همچنین می توانید توت فرنگی خود را مستقیما از باغ انتخاب کنید که هزینه RM8 برای هر 100 گرم دارد.

یکی از زیباترین منظره های آن باغ اسطوخودوس است که با چشمه های منحصر به فردی که توسط گل های رنگارنگ و شکوفه های تزئینی احاطه شده است. کیوسک های مختلف را می توان در سراسر مزرعه که برای فروش عسل، کاکتوس، لباس، اسباب بازی های نرم و سوغاتی هستند وجود دارد، در حالی که بازدید کنندگان میل به خوردن چیزی داشته باشند میتوانند از ظروف ساده در رستوران توت فرنگی با مضمون محلی لذت ببرند.

هزینه ی ورودی RM10 برای بازدید کنندگان بزرگسال و RM7 برای کودکان زیر 12 سال می باشد.

@val3

@val3

@val3

برای مشاهده هتل های مالزی و رستوران های مالزی و تور مالزی کلیک کنید.

جاذبه های گردشگری تور مالزی

مزرعه های مالزی

Opening Hours: Daily 09:00 – 18:30

Address: 1, Lot 3707, Jalan Jati 2, Bandar Gohtong Jaya, Pahang

Tel: +603 6100 1121

pic399151310001

گالری تصاویر
genting-strawberry-leisure-farm.jpg
genting-strawberry-leisure-farm3.jpg genting-strawberry-leisure-farm4.jpg