• معبد ایروان بانکوک

معبد ایروان بانکوک

معبد ایروان در برهمن بانکوک واقع شده است، معبدی بودایی که بازدید کنندگان فراوانی را به خود جذب میکند از شهرهای مختلف، این معبد در اواسط دهه 1950 ساخته شد، سپس دولت تایلند تصمیم به ساخت هتل لوکس Erawan در این محل کرد. با این حال، اولین مراحل ساخت و ساز با مشکلات زیادی روبرو شد که کارگران خداباور از ادامه آن کاسته نشدند، مگر اینکه روحیه سرزمینهای اشغالی از بین برود.

پس از مشورت با ستاره شناسان، احداث معبد به منظور احترام به خداوند براهام چهارم، از تائو مهاپرام، به عنوان یک راه حل مناسب بود. یک تصویر باشکوه از خدا براهمه به ویژه بازیگران و طلسم شده است و هتل Erawan برای سه دهه به افتخارات و شهرت جهانی افتتاح شد. در پایان، نمی توانست با امکانات مدرن تر رقابت کند و در سال 1991 جایگزین Grand Hyatt Erawan بانکوک شد. همانطور که این زیارتگاه در ابتدا ساخته شد تا فضایی از هتل قدیمی Erawan ساخته شود، این مکان به عنوان معبد Erawan شناخته شد.

Mahaprom یک خدا برهما است، پر از مهربانی، رحمت، همدردی و بی طرفی. این چهار فضیلت توسط چهار چهره اش نشان داده شده است. از آنجایی که بوداییسم در تایلند همواره تحت تأثیر باورهای برهما بوده است، تأثیر به سزایی روی آن دارد.

امروزه، همانطور که در سالهای گذشته هم بوده است، جریانهای بی پایان از مردم از اوایل صبح تا اواخر شب، در این معبد احترام می گذارند. تایلندی ها و حتی بازدیدکنندگان خارجی در مراسم باشکوهی از گل های ارغوانی، میوه ها و فیل ها را درختان چوبی می آویزند به امید اینکه آرزوهای خود را برآورده کنند. قضاوت از بسیاری از مؤمنان روحانی، برای بسیاری از این خواسته ها واقعا اعطا شد.

کمک های نقدی توسط یک بنیاد مدیریت می شود که به طور مرتب به سازمان های خیریه و تجهیزات برای بیماران نیازمند در ولایات توزیع می کند. تماشای جشنی شاد همراه با گروه موسیقی و رقص باشکوه تایلندی و یا رقص جالب چینی شبیه شیر، تجربه ای است که به خاطرات کسانی که از بانکوک بازدید میکنند اضافه میشود.

جاذبه های گردشگری بانکوک

Aysham

Aysham

Aysham

برای مشاهده هتل های تایلند و رستوران های تایلند و تور تایلند کلیک کنید.

pic710909210001

گالری تصاویر
Erawan-Shrine1.jpg
Erawan-Shrine2.jpg Erawan-Shrine3.jpg
  • قطار هوایی BTS Ratchadamri بانکوک

    قطار هوایی BTS Ratchadamri بانکوک

    قطار هوایی BTS Ratchadamri بانکوک BTS بدون شک سریعترین راه برای سفر کردن است، این یک راه ارزان، صاف، خنک، تمیز، سریع و خوش منظره و زیبا برای لذت بردن از بانکوک است. مراکز خرید بزرگ، بازار های آخر هفته ، جاذبه های جاده سوخومویت، و حتی رودخانه های کنار قطار هوایی در دسترس هستند. ایستگاه Ratchadamri BTS، در یکی از محله های لوکس بانکوک واقع شده، و دسترسی به برخی از آپارتمانهای معتبر شهر را فراهم می کند،همچنین برای غذا خوردن، وجود دارد تعداد زیادی از رستوران های خوب در بسیاری از هتل های اطراف، و برخی از گزینه های مواد غذایی خوشمزه خیابانی را می توان در خیابانهای اطراف دید. دو خط BTS وجود دارد: LINE سیلوم از غرب به جنوب، بین استادیوم ملی در منطقه خرید سیام و بنگ وا در Thonburi در سراسر رودخانه چائو ،خط SUKHUMVIT از شمال به شرق. دو خط در ایستگاه سیام بهم میرسند، و همچنین در دو نقطه به زیر میروند. قطار جدید هر 3 - 6 دقیقه می رسد. آخرین قطار 23:30-23:50 به ایستگاه می آید. این قطار بیشترین انتخاب مردم برای حمل و نقل و زندگی و کار در بانکوک است. [(link)|تور تایلند|http://www.aysham.com/تور-تایلند] [(img)|1035683048331001B] [(img)|1035685048331001B] [(img)|1035684048331001B]