• معبد غار ببر کرابی

معبد غار ببر کرابی

معبد غار ببر و یا وات تام سوآ تجربه واقعی معنوی را در محیط طبیعی خیره کننده ارائه می دهد. این غار نزدیک به شهر کرابی واقع شده، و یکی از شگفت انگیزترین منطقه طبیعت تایلند است و قطعا ارزش بازدید را دارد. این معبد در یک جنگل طبیعی و در دل غار طبیعی ساخته شده است در یک جنگل سرسبز و زیبا، راهبانی که در این محیط زیبا مشغول پرستش کردن هستند در اینجا زندگی می کنند.

آیکون ها و آثار جالبی در معبد غار وجود دارد، اما جذابیت واقعی را در اینجا "رد پای بودا" دارد. برای رسیدن به این سایت تاریخی، شما باید 1،237 گام تا برج سنگ آهکی طی کنید تا به این غار صعود کنید. کسانی که این مسیر را به بالا می آیند با منظره 360 درجه پانوراما از دریای شگفت انگیز آندمان، جزایر گرمسیری، سازه های صخره ای سنگ آهکی، جنگل های بارانی و "رد پای بودا" رو برو میشوند که بسیار شگفت انگیز است. منظره ای بی نظیر و خیره کننده در طلوع خورشید و غروب آفتاب به وجود می آید که بسیار چشم نواز است و همچنین بهترین زمان برای صعود به غار و جلوگیری از روبرو شدن با گرما و رطوبت هوا است.

افسانه این غار این است که یک ببر خانه خود را در این غار ساخته و از این رو نام معبد، "Sua" یا "Suea" که نامی تایلندی برای ببر است گذاشته شد. معبد توسط کوه ها و جنگل های گرمسیری محصور شده است. ممکن است. در هر صورت صعود به غار سخت است و باید به آرامی انجام شود؛ راههای ناهموار و شیب دار کوهستانی وجود دارد. با استراحت به بالا بروید، و از نقاط دیدنی مسیر لذت ببرید.

نکته: در هنگام ورود به معبد لباس مناسب بپوشید و به یاد داشته باشید یک بطری آب به همراه خود ببرید و هر گونه جواهرات، عینک آفتابی و یا اقلام با ارزش که ممکن است توسط میمون های بازیگوش گرفته شود را با خود نبرید.

بازدید بهتر است در صبح یا بعدازظهر صورت گیرد.

موقعیت: معبد غار ببر در حدود سه کیلومتری از شهر کرابی واقع شده است و از طریق اتوبوس، تاکسی یا توک-توک ساده ترین مسیر برای رفتن به آنجا وجود دارد.

@val3

@val3

pic814720310001

گالری تصاویر
image2.jpg
pagePropertiesImage.jpg