• معبد Miyajima Torii و Itsukushima

معبد Miyajima Torii و Itsukushima

سایت میراث جهانی یونسکو در میجاییما در نزدیکی هیروشیما

معبد Itsukushima یک سایت ژاپنی کلاسیک و نمادین است. با تاریخ پیشین ژاپن و سایت میراث یونسکو در ارتباط است، به سه دختر سوزانسو-نیک Mikoto، تنوع شینتو از دریاها و طوفان اختصاص داده شده است. دروازه دیدنی و یا توریه یکتوسوشیما یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری ژاپن است و یکی از ویژگی های شناخته شده و برجسته ی Itsukushima Shrine در جزر و مد شناور جادویی آن است.

مجتمع معبد شامل چندین بخش است، یک سالن نماز، سالن اصلی و یک صحنه تئاتر نئون است که توسط هیئت مدیره به یکدیگر متصل می شوند و توسط ستون های زیر آب پشتیبانی می شوند. معبد در یک ورودی کوچک واقع شده است، در حالی که دروازه torii در دریای جزیره ستو بیشتر است. مسیرها در اطراف ورودی هدایت می شوند و پس از رفتن خورشید ، معبد و دروازه های آن روشن می شوند و زمینه ای کامل برای بازدیدکنندگان برای لذت بردن از جاده های نورانی اتمسفری فراهم می کنند. یکی از سه مناظر بزرگ ژاپن، Shrine Itsukushima است در غیر این صورت به عنوان Miyajima شناخته می شود، که به معنی Island Shrine در ژاپن است. این معبد در سراسر جهان به دلیل دروازه توروی شناور آن شناخته شده است، زیرا در هنگام بارش زیاد، با توجه به ستون هایی که آن را در بالای دریا قرار می دهد، به نظر می رسد که به زمین فرود می آید، در حالی که افراد می توانند از آن عبور کنند.

سبک خاص معماری Shinden Zukuri نامیده می شود و گفته می شود که در سال 593 ساخته شده است و در سال 1168 کامل شده است. سالن های آفرینش کنونی این ساختمان در سال 1168 ساخته شده است. ساختمان اصلی رنگ آمیزی رنگارنگ، کنتراست چشمگیر و جذاب را با پس زمینه ی آبی دریا و کوه های جزیره در سبک ژاپنی واقعی این مجموعه به شدت با طبیعت هماهنگ می شود. یونسکو تصمیم گرفت تا این معبد را یک میراث جهانی ثبت کند، زیرا این یک نمونه عالی از اشکال مرکز مذهبی است و معماری سنتی از شایستگی های هنری و فنی متناسب با یک پس زمینه طبیعت جادویی برخوردار است و درنتیجه باعث ایجاد یک اثر هنری از جنبه فیزیکی بی نظیر زیبایی میشود.

ساعت بازدیدJan-Feb 06:30 - 17:30, Mar - Oct 06:30 - 18:00, Nov 06:30 - 17:30 and Dec 06:30 - 17:00

آدرس Miyajima, an island off the coast of Hiroshima

جاذبه های گردشگری ژاپن

دیدنیهای ژاپن-معبد Miyajima Torii و Itsukushima

@val3

@val3

@val3

@val3

pic753359210001

گالری تصاویر
itsukushima-shrine-1.jpg
itsukushima-shrine-2.jpg itsukushima-shrine-4.jpg itsukushima-shrine-5.jpg