• معبد هوشی مین در هانوی ویتنام

معبد هوشی مین در هانوی ویتنام

معبد هوشی مین در میدان با دینه یکی از پر بازدید ترین جاذبه های شهر هانوی ویتنام است. این مکان مقبره محبوب ترین رهبر ویتنام است، که به عنوان "عمو هو" در بین مردم شناخته شده است. بدن او در اینجا در یک محفظه شیشه ای در معبد Ho Chi Minh در مرکز هانوی نگهداری می شود. برای بازدیدکنندگان، دیدن مقبره عمو هو می تواند یک تجربه فوق العاده باشد زیرا این فقط یک جاذبه توریستی نیست؛ این بخشی از یک تاریخ منحصر به فرد است.

این ساختمان در سال 1973 ساخته شده است، بر اساس مدل مکان مقدس لنین در روسیه و برای اولین بار در سال 1975 برای عموم مردم باز گردید.

اندازه بزرگ این ساختمان گرانیت معنی زیادی برای بسیاری از مردم محلی دارد، زیرا این امر باعث می شود که رهبر معروف خود را"تا ابد زنده" بدانند.

تدابیر امنیتی برای ورود به معبد وجود دارد و بازدیدکنندگان باید با احترام (بدون شلوارک، پیراهن بدون آستین و دامن کوتاه) پوشش داشته باشند و هر کس باید قبل از ورود به کیف و دوربین خود را تحویل دهد. بازدیدکنندگان مجاز به توقف طولانی نیستند زیرا مکان دائما شلوغ است. بقایای عمو هو هر ساله برای تعمیر و نگهداری به روسیه فرستاده می شود، به همین دلیل معمولا از اکتبر تا چند وقت بسته میشود. بهتر است قبل از بازدید، با دفاتر توریستی هتل خود چک کنید. پذیرش رایگان است، اما کمک های مالی پذیرفته می شود.

Ho Chi Minh's Mausoleum Opening Hours: Tuesday - Thursday 07:30 - 10:30, Saturday & Sunday 07:30 - 11:00

Location: 8 Hung Vuong, Dien Bien, Ba Dinh, Hanoi

@val3

لینک های مرتبط

برای مشاهده هتل های ویتنام و تور ویتنام و جاذبه های گردشگری ویتنام و آب و هوای ویتنام کلیک کنید.

pic023560310001

گالری تصاویر
ho-chi-minh.jpg