• مقاصد تعطیلات بدون استرس و ارزان

مقاصد تعطیلات بدون استرس و ارزان

در حالیکه کریسمس، هانوکا، کوانزا، و سال نو در کنار هم قرار می گیرند، نمی توانید در خانه بمانید و فکر سفر به سرتان میزند. با این حال، اگر شما استرس شلوغی فرودگاه و جمعیت بسیار زیاد در صف های ترمینال را دارید پیشنهاد ما به شما انتخاب یکی از مقاصد زیر است که برای تضعیف استرس سفر در تعطیلات تضمین شده است و باعث کاهش فشار بر روی کیف پول شما می شود و همچنان به شما خاطره ای خوب ارائه میدهد.

Angkor Wat

پرواز به سیم ریپ ممکن است کمی عذاب اور باشد با توقف در بانکوک یا پنوم پن، اما هنگامی که شما می رسید چیزی جز روزهای خوب و ماجراهای سالم و با قیمت عادلانه وجود ندارد. معمولا 12 USD برای کرایه یک توک توک در روز به شما برای گردش در اطراف معابد کمک می کند، و گران ترین هتل در شهر، Park Hyatt Siem Reap، اتاق هایی برای حدود 200 USD در هر شب دارد؛ اما سایر موارد بسیار معقول اند و می تواند 10 تا 20 USD هزینه داشته باشد.

بلغارستان

اگر هنوز میخواهید زمستان را با کلیساهای قدیمی، برف و آبجو خوب تجربه کنید، به صوفیه پرواز کنید. بر خلاف همسایگان خود یعنی ترکیه و یونان، این کشور اروپای شرقی دارای هزینه بسیار پایینتری برای زندگی است و تعدادی از جاذبه های محبوب مانند نیسار، میراث جهانی یونسکو را در خود دارد. چون گردشگران زیادی به اندازه کافی دیوانه نیستند تا در زمستان از این شهر بازدید کنند، جمعیت و قیمت هتل به شدت کاهش می یابد.

تور بلغارستان

بوراکای فیلیپین

رسیدن به این جزیره دور افتاده در فیلیپین دقیقا یکی از راه های بدون استرس برای شروع فصل تعطیلات نیست، اما هنگامی که شما وارد جزیره می شوید، خوشحال تر خواهید شد که ببینید هیچ خودرویی وجود ندارد و فقط سه چرخه برای رفت و آمد مجاز است. جمعیت کم و شام خوراک خوک و کوکی ها برای خوردن از بخش های لذت بخش این سفر است. بوراکای با windsurfers، غواصی، و تفریحات ساحلی محبوب است. اندازه محدود موجود برای زیرساخت به این معناست که بعید است ما در آینده به زودی هتل زنجیره ای یا Build-A-Bear را ببینیم.

تور فیلیپین

چیانگ مای

در حالی که بسیاری از بخش های تایلند با توجه به مقصد بی نظیر در معرض خطر قرار گرفته است، برخی از ما به شدت از طرف فروشندگانی که فریاد می زنند و به طور مستقیم گردشگران مورد آزار و اذیت فرار میگیرند، چیانگ مای راه فرار خوبی است. حفظ هزینه های کم تایلند در حالی که همچنان دارای جاذبه های محبوب مانند حفاظت فیل، تنها چیزی که در این شهر شمالی به شما یادآوری می کند روال معمول در خانه در جریان است سه استارباکس است.

تور تایلند

پراگ

تعطیلات با شراب، گوشت خوک و هیچ چیز مانند قدم زدن بر پل چارلز، خوردن در زیر ساعت نجومی یا نگاه کردن به قلعه پراگ در اواسط زمستان وجود ندارد. علاوه بر این آبجو ارزان تر از آب بطری فروخته می شود، چندین مکان رایگان مانند دیوار لنون و مکان های سه دفاع وجود دارد.

تور چک

@val3

pic507632310001

گالری تصاویر
chiang-mai01.jpg