• موزه آیالا مانیل جاذبه گردشگری تور فیلیپین

موزه آیالا مانیل جاذبه گردشگری تور فیلیپین

در تور فیلیپین و بازدید از جاذبه های گردشگری این کشور زیبا بد نیست سری به موزه آیالا بزنید و با تاریخ و فرهنگ فیلیپینی نیز آشنا شوید. موزه آیالا یک ساختمان مدرن است که نمایش های گسترده ی قومی و باستان شناسی مربوط به فرهنگ، تاریخ، هنر و میراث فیلیپینی را در بر می گیرد. این موزه درست در میان منطقه تجاری مرکزی مکاتی واقع شده است که در میان هرج و مرج شهر، محیطی آرامش بخش و آموزشی فراهم می کند. پس از اینکه با تاریخ کشور فیلیپین آشنا شدید، می توانید به به مرکز مدرن شهر بروید و به بازدید از مرکز خرید، صرف غذا در رستورنها و یا تفریحات سرگرم کننده موجود در مانیل بپردازید.

موزه آیالا هزینه پذیرش معقول PHP500 برای بازدیدکنندگانش در نظر گرفته است و امکان دسترسی به چهار طبقه موزه را به آنها می دهد. در طبقه اول موزه رویدادهای هفتگی مختلفی برگزار می شود که هدف آن ارتقاء هنر و فرهنگ است. همچنین نمایشگاه های چرخشی توسط استادان فیلیپینی مانند خوان لینا و فرناندو آمورسلو وجود دارد. در طبقه چهارم نمایش شگفت انگیزی از طلا و جواهرات pre-Hispanic است. یک فروشگاه هدیه خوب در طبقه سوم وجود دارد که شما می توانید دکور برای خانه، کتاب های هنری و سایر اقلام هدیه را خریداری کنید.

برجسته ترین بخش موزه ایالا قطعا 60 تصویر متغیر از تاریخچه فیلیپین از انسانهای اولیه غار نشین تا زمان حال را نشان می دهد است که در طبقه دوم واقع شده است. اگر به مینیاتوری و تاریخ دریانوردی علاقه دارید، و همچنین کشتی های حمل و نقل که بر روی صفحه نمایش نشان داده میشود نیز میتواند برای شما جذاب باشد.

Opening Hours: 09:00 - 18:00 Tuesday to Sunday

Location: corner De La Rosa Street, Greenbelt Park, Makati

Tel: +63 (0)2 759 8288

تور فیلیپین-موزه آلایا مانیل

برای مشاهده هتل های فیلیپین و تور فیلیپین و جاذبه های گردشگری فیلیپین و آب و هوای فیلیپین کلیک کنید.

خرید بلیط

فروش بلیط خارجی

رزرو هتل

بیمه مسافرتی

رزرو بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

بلیط قطار

رزرو بلیط قطار

خرید بلیط هواپیما

خرید بلیط قطار

pic631731310001

گالری تصاویر
ayala-museum-manila.jpg
image-h.jpg