• موزه تجارت سرامیک ویتنام

موزه تجارت سرامیک ویتنام

در یک خانه ی چوبی زیبا یک موزه تجاری سرامیک وجود دارد که شما با قدم زدن در داخل آن میتوانید با انواع سرامیک چینی، ویتنامی و ژاپنی که در طی حفاری های باستان شناسی در منطقه پیدا شده اند را مشاهده کنید که عمدتا از قرن های 8 تا 18 هستند.

این موزه در محله قدیمی Hoi An's قرار دارد و بینش فرهنگی از تاریخ این شهر و روابط خارجی با همتایان آسیایی از جمله ژاپن، چین و هند را ارائه می دهد. همچنین مجموعه ای از نقشه های شگفت انگیز روی یک صفحه نمایش وجود دارد که انواع مختلف معماری موجود در Hoi An را همراه با شرح مفصلی از زندگی و تاریخ این شهر باستانی که بعدها به عنوان یک مرکز تجاری بسیار مهم عمل می کرد، نشان می دهد. امروزه Hoi An به عنوان یک شهر ماهیگیری به حساب می آید، اما در گذشته یکی از شهرهای آسیایی در تجارت سفال از کشورهای چین، تایلند، خاورمیانه، هند و ژاپن بود.

این ساختمان ساخته شده در سال 1858، ساختمان موزه تجارت سرامیک یک نمونه زیبا از کارهای سنتی ویتنامی است که در شرایط محافظتی ویژه نگهداری می شود. بسیاری از قطعات عتیقه در این موزه وجود دارد که شامل برخی از کشتی هایی که در آبهای نزدیک در سال 1733 غرق شده اند و سفال هایی از سلسله تانگ چینی که از قرن هفتم تا دهم به وقوع پیوستند وجود دارد. اشیاء عتیقه خاورمیانه نیز از همان عصر در مجموعه ای در حدود 430 قطعه برآورد شده است. با این حال، زیبایی واقعی موزه تجارت سرامیک، توانایی آن است که تمام تاریخچه Hoi An را در یک مکان جمع آوری کرده و خارجی ها یک شانس برای درک ریشه های این شهر به عنوان یک بندر تجاری حیاتی و همچنین ارائه یک نگاه اجمالی به معماری Hoi An دارند.

توضیحات نمایشگاه به زبان انگلیسی، اغلب همراه با جزئیات عالی همراه است.

خوب است بدانید موزه تجارت سرامیک روزانه از ساعت 08:00 تا 17:00 باز است و در خیابان 80 Tran Phu Hoi An واقع شده است. این موزه به شدت برای مورخان یا علاقمندان به باستان شناسی توصیه می شود.

@val3

لینک های مرتبط

برای مشاهده هتل های ویتنام و تور ویتنام و جاذبه های گردشگری ویتنام و آب و هوای ویتنام کلیک کنید.

pic173650310001

گالری تصاویر
museme-hanoi.jpg