• موزه سه بعدی پوکت

موزه سه بعدی پوکت

در تور تایلند از موزه نقاشی های D3 تعاملی پوکت که بسیار هیجان انگیز است بازدید کنید، در موزه نقاشی های سه بعدی تعاملی پوکت میتوان عکس های شگفت انگیزی گرفت و بازدید از آن بسیار سرگرم کننده است برای صرف اوقات فراغت تمام اعضای خانواده. موزه فریب چشم در خیابان مونتری و فانگ ناها در یک ساختمان دو طبقه بزرگ واقع شده است، موزه فریب چشم پوکت یک گالری با حدود 100 نقاشی و مجسمه سه بعدی با استفاده از تکنیک فریب چشم است، که بازدید کنندگان را در موقعیت هایی مانند فضای غیر واقعی خنده داری قرار میدهد.

این سبک نقاشی به یک مهارت خاص هندسی نیاز دارد و باید یک تصویر سه بعدی روی یک صفحه دو بعدی ایجاد شود.

این نقاشی ها با قوانین پرسپکتیو کشیده شده اند پس حتما شما را فریب خواهد داد.

قبل از ورود به موزه، از همه ی بازدید کنندگان خواسته می شود که کفش خود را به بخش ورودی موزه تحویل بدهند.

در اینجا شما اولین توهم نقاشی را خواهید دید که نمایی از یک خیابان قدیمی پوکت (خیابان فانگ نا) است.

اولین اتاق که شبیه یک گالری موزه کلاسیک است دیوارهای آن با بوم های مختلف نقاشی تزئین شده است، نقاشی های ون گوگ، مونش، لئوناردو داوینچی و میلت.

به عنوان مثال، نقاشی خوشه چینان از ژان فرانسوا میلت و یا نقاشی معروف مونالیزا. از تصاویر مدرن دیگر موزه نیز بازدید کنید و به اتاق بزرگتری که یک سالن تئاتر است بروید هر یک از تصاویر این موزه شما را دنیایی مهیج خواهد برد.

بخش مرکزی موزه هنری سه بعدی، شما را در صحنه فیلم های معروف قرار می دهد مانند ایستادن روی یک پل شکسته، آویزان شدن از نردبان هلیکوپتر در مقابل یک آبشار بزرگ، یا رفتن به واگن قطار زامبی ها و غیره..

بازدید از موزه سه بعدی پوکت یک تجربه فراموش نشدنی برای کودکان و بزرگسالان است. بازدید از این موزه می تواند به دو ساعت طول بکشد و یک مکان مناسب برای صرف اوقات فراغت در یک روز بارانی یا فرار از گرمای ساحل میباشد. در ورودی این موزه غرفه ی تنقلات و نوشیدنی هم وجود دارد.

ساعت بازدید: 10:00 – 19:00

آدرس: واقع در corner of Montri و جاده Phang Nga در پوکت سمت راست هتل Pearl

تلفن: +66 (0)76-212806, +66 (0)90-0658822

قیمت بلیط: بزرگسالان 500 بات؛کودکان 300 بات

Aysham

Aysham

Aysham

Aysham

Aysham

Aysham

Aysham

pic308388210001

گالری تصاویر
Phuket-Trickeye-Museum1.jpg
phuket-trickeye-museum2.jpg phuket-trickeye-museum3.jpg phuket-trickeye-museum4.jpg phuket-trickeye-museum5.jpg phuket-trickeye-museum6.jpg phuket-trickeye-museum7.jpg