• موزه ملی بانکوک

موزه ملی بانکوک

کاخ وانگ نا با قدمتی که به قرن 18 میلادی برمیگردد، موزه ملی بانکوک با بزرگترین مجموعه هنر و مصنوعات تایلندی در کشور شناخته شده است. قطعا این مجموعه ارزش بازدید را دارد، به خصوص از نزدیک دیدن Wat Phra Kaew یا کاخ بزرگ.

این موزه توسط پادشاه راما باز شد برای به نمایش گذاشتن عتیقه ها و هدیه هایی که توسط پدرش به او داده شده بود. اکنون نمایشگاهها با سه منطقه منطبق با تاریخ تایلندی و همچنین همراه با توصیف به زبان انگلیسی در دسترس هستند.

جلوی تالار سیواموخاپیمان، یک گالری تاریخی تایلندی است که از ساوتخای تا دوره راتاناکوسین را نشان میدهد. مجموعه باستان شناسی و تاریخ هنر، مواردی از پیشاهنگی تایلند به دوره های Sukhotahai و Ayutthaya را از طریق پادشاهی مدرن تایلندی از جمله بسیاری از مجسمه های باستانی ارائه می دهد. در بین مجموعه های جالب در هنرهای تزئینی و مجموعه ی قومی شامل سلاح های چینی، گنجینه های طلا، سنگ های قیمتی، ماسک های ترسناک، عروسک ها، سرامیک، لباس و منسوجات، صنایع دستی و آلات موسیقی سنتی از جنوب شرقی آسیا هستند.

دیگر نمایشگاه های مورد علاقه شامل واگن های مورد استفاده برای cremations سلطنتی، و بسیاری از نمونه های عالی از معماری تایلندی است. این شامل کلیسای Buddhaisawan، یا " خانه قرمز" به نام تام نکن دنگ و غرفه های مختلف زیبا است. تورهای رایگان زبان انگلیسی که توسط داوطلبان ارائه شده است در دسترس هستند و همچنین در روزهای جمعه (آلمانی) (پنج شنبه)، فرانسوی و ژاپنی (چهارشنبه) انجام می شود.

موزه های تایلند

@val3

pic134150310001

گالری تصاویر
national-museum44.jpg