• مونمواسیا یک شهر یونانی پنهان در جزیره سنگی

مونمواسیا یک شهر یونانی پنهان در جزیره سنگی

جاذبه های گردشگری یونان: مونمواسیا در یک جزیره کوچک سنگی در یونان واقع شده است به این دلیل آن را شهر پنهان می نامند که در پشت صخره ای بزرگ در جزیره قرار گرفته و از سمت خشکی دیده نمی شود. صخره در حدود 100 متر از دریای میرتو بیرون زده و تنها 300 مترعرض و 1 کیلومتر طول دارد؛ آن از سرزمین اصلی درهنگام وقوع زلزله در سال 375 میلادی جدا شد. فضای شهری بسیار زیبا و سرشار از معماری های تاریخی است.

آثار مهم تاریخی آن قلعه قرون وسطایی و کلیساهای بیزانسی است که به خوبی حفظ شده است.

قطعات مهم ترین هستند قلعه قرون وسطایی و کلیساهای بیزانسی به خوبی حفظ شده است. جزیره به سرزمین اصلی توسط گذرگاهی متصل است.

با افزایش تعداد گردشگران و بازدید از این جزیره، انواع ساختمان های قرون وسطی به هتل تبدیل شده است.

یک مجموعه از خیابان های باستانی باریک و میادین قدیمی احساس سفر در زمان را برای شما به ارمغان می آورد و آن تبدیل به یک مقصد گردشگری در یونان شده است.

این جزیره بارها بین ترک ها و ونیزی ها دست به دست شد تا سرانجام در اوایل قرن ۱۹ در طی جنگ های طولانی استقلال یونان آزاد شد.

چرا به مونمواسیا برویم؟

یک مکان فوق العاده برای تجربه، تحسین و کشف معماری های تاریخی، مغازه و لذت بردن از غذاهای یونانی است. همچنین مسافران میتوانند از موزه ها و اقامت در هتل های قدیمی در ساختمان های قرون وسطی لذت ببرند.

چه هنگامی به مونمواسیا برویم؟

در تمام طول سال منطقه دارای آب و هوای معتدل است. در تابستان بیشترین تعداد بازدیدکننده را دارد.

چگونه به مونمواسیا برویم؟

بهترین راه برای رسیدن به آنجا با ماشین است. در کیلومتر 86 جاده ملی یونان واقع شده است.

جاذبه های گردشگری یونان

مونمواسیا شهری در یونان

@val3

@val3

@val3

@val3

@val3

@val3

@val3

@val3

مونمواسیا شهر یونانی،تور آتن، تور یونان ،دیدنیهای یونان،تورآتن،تور یونان تابستان،قیمت تور یونان،جاذبه های یونان،درباره یونان،شهرهای یونان،ویزای یونان،هتلهای یونان.

pic493458210001

گالری تصاویر
Monemvasia-Greec-1.jpg
Monemvasia-Greec-2.jpg Monemvasia-Greec-3.jpg Monemvasia-Greec-4.jpg Monemvasia-Greec-5.jpg Monemvasia-Greec-6.jpg Monemvasia-Greec-7.jpg Monemvasia-Greec-8.jpg