• میرتوس ساحل زیبای یونان

میرتوس ساحل زیبای یونان

ساحلی فوق العاده زیبا که اغلب به عنوان دراماتیک ترین ساحل یونان شناخته می شود. این ساحل زیبا با سنگریزه های صاف و سفید، که توسط دریای گرم و شفاف ایونی شستشو داده میشود پوشیده شده است. این ساحل بین دو کوه Agia Dynati و Kalon Oros قرار گرفته و یک محل دور اما آرام برای استراحت است.

ساحل میرتوس جایزه بهترین ساحل یونانی را دوازده بار به خود اختصاص داده است! از بالای کوه منظره ای فوق العاده به نمایش در می آید، اگر با ماشین به سمت ساحل میروید حتما قبل از پایین رفتن در بالای جاده توقف کنید و منظره ی تحسین برانگیز ساحل میرتوس را ببینید و لذت ببرید.

در خط ساحل چند رستوران با نوشیدنی ها و تنقلات آماده پذیرایی از مهمانان و گردشگران تور یونان هستند و بازدیدکنندگان در این رستورانها با نمایش غروب آفتاب به صرف غذا میپردازند.

چرا به این ساحل برویم؟

یکی از زیبا ترین سواحل در یونان میباشد که محیط اطرافش دیدنی و جذاب است، گیاهان سبز و شاداب، شن و ماسه سفید و آب های فیروزه ای یک روز بزرگ فراموش نشدنی را در ساحل به وجود میاورد.

چه زمانی به این ساحل برویم؟

تابستان فصل اوج این ساحل است. با این حال آب و هوا در تمام طول سال برای سفر به اینجا مطلوب است.

چگونه به آنجا برویم؟

با ماشین از Divarata و یا با یک اتوبوس از Agia Efimia میشود به این ساحل دسترسی داشت.

جاذبه های گردشگری یونان

میرتوس ساحل زیبای یونان

@val3

@val3

@val3

@val3

ساحل میرتوس یونان،سواحل یونان،جزایر یونان،دیدنیهای یونان،آتن،تور یونان،قیمت تور یونان،تور ارزان یونان،تور یونان ارزان،تور یونان نوروز،تور یونان تابستان،تور آتن

pic859709210001

گالری تصاویر
Myrtos3.jpg
Myrtos4.jpg Myrtos5.jpg Myrtos6.jpg
  • شهر قدیمی عاشقانه هانیا در کرت یونان

    شهر قدیمی عاشقانه هانیا در کرت یونان

    هانیا(یا چاینا) دومین شهر جزیره کرت یونان برای کوچه های باریک و زیبایش شناخته شده است و به خوبی بافت قدیمی اش حفظ شده است. کرت یک مهد تمدن غرب است و تاریخ آن به 2700 سال قبل از میلاد باز می گردد. این شهر یک شاهد عینی از بیزانس و عثمانی بوده است و نفوذ فرهنگ کرت در همه ی آن مشهود است. اگر چه به شدت در طول جنگ جهانی دوم آن را بمباران کردند، اما هانیا چهره خود را نسبتا به سرعت به دست آورد و زیبایی اش را حفظ کرد. امروز آن را یکی از بخش های زیبا شهری در جزیره کرت میدانند. بسیاری از ساختمان های تاریخی بازسازی شده است و در حال حاضر خانه ها، هتل ها، مغازه ها، رستوران ها و کافه ها زیبایی خاصی داده است. شهر هانیا شبیه یک آهنربا عمل میکند این شهر حتی در فصل زمستان با خیابان های باریک و معماری اصیل اش گردشگران فراوانی را به خود جذب میکند. چرا از این شهر بازدید کنیم؟ هنگامی که در جزیره کرت هستید باید هانیا را ببینید نه تنها به دلیل میراث فرهنگی غنی، بلکه برای شب زنده داری های پر جنب و جوش و مردم مهمان نوازش. چه زمانی از هانیا بازدید کنیم؟ در تمام طول سال - حتی در زمستان شهر شلوغ و پر جنب و جوش است. چگونه به هانیا برویم؟ با هواپیما از یونان به فرودگاه بین المللی هانیا بروید. از آوریل تا ماه نوامبر پروازهای مستقیم از انگلستان، آلمان، اسکاندیناوی و دیگر کشورهای اروپایی وجود دارد. همچنین شما می توانید با کشتی از آتن به هانیا برسید. [(img)|1035682293531001B] [(img)|1035683293531001B] [(img)|1035684293531001B] [(img)|1035685293531001B] [(img)|1035686293531001B] [(link)|تور یونان|http://www.aysham.com/تور-یونان]