• قدردانی سلطانی فر از نخستین فارغ التحصیل مقطع دکترای گردشگری

قدردانی سلطانی فر از نخستین فارغ التحصیل مقطع دکترای گردشگری

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از نخستین فارغ التحصیل مقطع دکترای رشته مدیریت گردشگری قدردانی کرد.

در حاشیه نشست اعضای انجمن علمی گردشگری ایران با مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری که امروز(سه شنبه) برگزار شد، زهرا نادعلی پور، نخستین فارغ التحصیل مقطع دکترای رشته مدیریت گردشگری، بخش هایی از پایان نامه خود را با موضوع رقابت پذیری پایدار مقاصد گردشگری ارائه کرد.

نادعلی پور در این دیدار ضمن تشریح چارچوب کلی رساله خود گفت که برای انجام این رساله دو سال به تحقیق میدانی پرداخته است.

محمد حسین ایمانی خوشخو رئیس دانشگاه علم و فرهنگ و استاد راهنمای این دانشجو نیز تاکید کرد که تا پایان امسال پنج دانشجوی دیگر مقطع دکترای مدیریت گردشگری فارغ التحصیل خواهند شد.

معاون رئیس جمهوری پس از استماع این گزارش، با آرزوی موفقیت برای تمامی دانشجویان حوزه مدیریت گردشگری، گفت: امیدواریم در آینده شاهد فارغ التحصیلی افراد بیشتری در این رشته باشیم.

وی ابراز امیدواری کرد: تلاش فارغ التحصیلان رشته های مرتبط با گردشگری در پیشبرد اهداف این صنعت و رشد و رونق گردشگری موثر و مفید باشد.

اکنون حدود 50 دانشجو در مقطع دکترای مدیریت گردشگری و حدود 900 دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد گردشگری در دانشگاه های مختلف کشور مشغول به تحصیل هستند. نکته جالب این است که به گفته مسئولان دانشگاهی، بیش از 90 درصد دانشجویان رشته مدیریت گردشگری در کشور را بانوان تشکیل می دهند.

pic080035210001

گالری تصاویر