• هتل استخر دار در مانیل فیلیپین

هتل استخر دار در مانیل فیلیپین

مانیل شهر پرجمعیت فیلیپین است. و هر ساله پذیرای هزاران گردشگر و توریست است و تور فیلیپین و همچنین تور مانیل از تورهای پرطرفدار این کشور زیبا است.

هنگامی که در خیابان های شلوغ حرکت می کنید، گرمای هوای گرمسیری را که به شما میخورد را احساس می کنید اما نگران نباشید با یک نرخ ارز مطلوب، می توانید در یک هتل لوکس اقامت کنید. فقط اطمینان حاصل کنید که هتل انتخابی شما دارای استخر باشد که می تواند به عنوان راه حلی برای فرار از گرمای خیابان ها باشد.

تور فیلیپین-هتلهای استخر دار فیلیپین

New World Manila Bay Hotel

هتل دنیای جدید مانیل، در خلیج مانیل واقع شده؛ این هتل با شکوه و پرجمعیت، نمایش منظره ی آب و شهر شلوغ مانیل را ارائه می دهد و هنگامی که به دیدگاه های هتل میروید، می توانید به استخر هم بروید. جاذبه استخر اندازه و ابعاد آب نیست بلکه رنگ سبز دیوارهای غول پیکر و قرار گرفتن استخر در داخل یک فضای پوشیده از مه درون یک شهر شلوغ و پر سر و صدا است. این یک راه عالی برای خنک کردن خود از گرمای زیاد است پس از یک روز ماجراجویی در بزرگترین کلان شهر فیلیپین.

@val3

Diamond Hotel Philippines

هتل الماس فیلیپین در کنار هتل دنیای جدید مانیل قرار گرفته است. این ساختمان زیبا و مدرن یک هتل پنج ستاره است که همواره مهمانان با ذوقی دارد.همه امکانات هتل در دسترس است با نرخ ارز مطلوب که باعث می شود قیمت ها نسبتا متوسط باشد. منطقه استخر نسبتا کوچک است، اما با حصاری از درختان نخل احاطه شده است. در این هتل یک غار در زیر آبشار، یک وان حمام جداگانه برای شبهای رمانتیک و یک بار کامل در فضای باز وجود دارد.

@val3

Discovery Primea

هتل دیسکاوری پریما در منطقه Makita مانیل واقع شده است. این هتل برای خدمات استثنایی، فانتزی عالی، اینترنت سریع، اتاق های زیبا و صبحانه خوشمزه مورد استقبال قرار گرفته است. اتاق های بیرونی از منظره ی خیره کننده در تمام جهات برخوردارند و هتل دارای یک آبگرم در سطح جهانی می باشد. استخر که در پشت بام قرار گرفته از لبه آن منظره ی باشکوه شهر به چشم میخورد.

@val3

Sofitel Philippine Plaza Manila

هتل سافیتل در مرکز تجاری منیال و مرکز بین المللی فیلیپین واقع در آبهای خلیج مانیل استوار است. هتل 5 ستاره در نزدیکی یک ساحل زیبا با غذاهایی بسیار خوش مزه و یک استخر دیدنی و جذاب. اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید تا بتوانید از استخر در اتاق خود دسترسی داشته باشید، یک استخر روباز با یک ساحل مصنوعی، سه پل، یک جزیره، یک نوار شنا و بسیاری از صندلی های درون آب را خواهید دید.

@val3

I'M Hotel

هتل I'M در قلب مکاتی در جنوب مانیل قرار دارد. این هتل دارای بزرگترین آبگرم در کل کشور است و تنها در چند قدمی مرکز تجاری است. با یک پیاده روی کوتاه به رودخانه پاسیگ میرسید. هتل طبق مد روز همراه با اتاق های شیک، آثار هنری مدرن و یک استخر ساخته شده.

@val3

Acacia Hotel Manila

هتل آکاسیا مانیل با اتاقهایی از نقاشیهای رنگی، سقفهای درخشان سفید و دیوارهای بژ تسکین دهنده دل هر مسافری را میبرد. استخر روباز در اطراف هتل مکانی برای تماشای 360 درجه ای شهر است. صرف یک نوشیدنی در لبه استخر و تماشای منظره ی شهر پیشنهاد میشود.

@val3

Hyatt City of Dreams Manila

معماری مدرن دیوارها و راهروهایی با وسایل طلایی رنگ چشم هر مسافری را خیره میکند. استخر روباز چیزی است که شما از یک هتل لوکس انتظار دارید. استخر در پشت بام قرار گرفته و سر ریز آب همچون آبشار بر روی ساختمان میریزد.

@val3

Azumi Boutique Hotel

این هتل 4 ستاره فوق العاده ارزان قیمت در ناحیه Muntinlupa جنوبی در نزدیکی Laguna de Bay در انتظار شما است. هتل با رنگ های تیره تزئین شده و دارای اتاق های اسپارتی و کوچک است. این هتل برای خدمات سریع، پاکیزگی و استخر باور نکردنی آن در رده بهترین هتلهای مانیل قرار گرفته است.

@val3

برای مشاهده هتل های فیلیپین و تور فیلیپین و جاذبه های گردشگری فیلیپین و آب و هوای فیلیپین کلیک کنید.

pic737231310001

گالری تصاویر
acacia_hotel_manila.jpg
azumi_boutique_hotel.jpg diamond_hotel_philippines.jpg discovery_primea.jpg hyatt_city_of_dreams_manila.jpg im_hotel.jpg new_world_manila_bay_hotel.jpg sofitel_philippine_plaza_manila.jpg