• هتل های فوق لاکچری در آسیا

هتل های فوق لاکچری در آسیا

این راز بر هیچ کس پوشیده نیست که آسیا با هتل های لوکس، بوتیک ها و استراحتگاه های پرجمعیت خود بسیار مشهور است، اما بعضی از آنها کمی بیشتر از یک هتل هستند. ما اینجا هستیم تا بهترین ها را به شما نشان دهیم، بنابراین شما میتوانید به راحتی استراحت گاه مورد علاقه ی خود را از میان این هتل های لوکس انتخاب کرده و برنامه ی سفر خود را بچینید.

هتل Constance Halaveli مالدیو

تصور کنید یک بهشت یعنی جزیره ای سبز پر زرق و برق در وسط اقیانوس هند با سواحل شن و ماسه روشن و سفید و درختان نخل وحشی را در اطراف یک دریاچه فیروزه ای، در کنار یک مجتمع sprawling خصوصی همراه، سه رستوران 5 ستاره و 86 ویلا استخرهایی از کیریستال ابی در مقابل شما قرار گرفته اند. قطعا هتل کانستنس هالاولی یکی از بینظیر ترین انتخابهای شما خواهد بود.

@val3

هتل Shangri-La هنگ کنگ

مسلما لوکس ترین هتل در هنگ کنگ، Shangri-La است که دارای جزئیات لوکس مانند تلویزیون های HD در هر حمام، روکش ابریشمین بر روی تختها، لوسترهای کریستال و از همه مهمتر:اینترنت پرسرعت رایگان است که همه ی انها ارائه دهنده را به مسافرین ارائه میدهد. یک اتاق با یک نمایگاه بندرگاه را بردارید و به معنای واقعی کلمه در یکی از بهترین هتلهای جهان نشسته باشید.

@val3

جمیرا القصر (دبی)

این کاخ بیشتر به عنوان یک کاخ عربی به نظر میاید تا به عنوان یک هتل، و با آبهای کانال و باغ های گرمسیری که به ساحل خصوصی ساحلی خود نزدیک می شوند، براحتی از مرکز شهر دبی قابل دسترسیست. اگر طبیعت اطراف آن برای شما کافی نیست، دیوار صخره نوردی، آبگرم، سینما یا سویی سنتی (بازار) با بوتیک ها، مغازه ها و گالری هایی که در نزدیکی این دبی قرار گرفته اند را امتحان کنید.

@val3

Andara Resort & Villas

Andara دقیقا مکانی است که می توانید در ان یک آشپز خصوصی یا قایق بادبانی شخصی و یا هر دو انها را استخدام کنید. انتخاب شما برای اقامت بسیار گسترده است و شامل ویلا و اقامت گاههای لوکسی است که اکثرا دارای استخر خصوصی و فضای خصوصی (بخشی از دریا) میباشند نکته ی جالب این هتل این است که پس از ورود به این هتل با غذا مورد علاقه خود مورد پذیرایی قرار می گیرد. آیا نمیخواهید غذای مورد علاقه ی خود را طبخ کنید؟ این دقیقا جایی است که سرآشپز خصوصی وارد عمل میشود می شود و شما میتوانید همه ی وعده های غذاییتان را به میل خود سفارش داده و نوش جان کنید.. ماساژ تایلندی، آیورودا، سوئدی و جاوانی را نیز می تواند در اتاق خود داشته باشید.

@val3

Ritz-Carlton، هنگ کنگ

تخت خوابهایی رویایی سیستم های صوتی صدای فراگیر و نمایشگرهایی که به معنای واقعی نفس های شمارا به شماره می اندازد، این هتل در طبقه 102 تا 181 بلندترین ساختمان هنگکنگ واقع شده است، ماندن در این هتل زیبا برای چند روز و استفاده از رستوران های ناهارخوری پرنعمت با سرآشپزهای برنده جایزه ی بهترین سرآشپزهای دنیا بهرگیری از درمان آبگرم در سطح جهانی و امکانات فراوانی برای بچه ها بیشک میتواند یکی از بهترین انتخابهای شما باشد.

@val3

pic078819210001

گالری تصاویر
alghasr.jpg
constance-halaveli-maldives.jpg hotel-the-ritz-carlton-hong-kong.jpg pukket.jpg ShangriLa2.jpg