• هشت شهر رنگارنگ جهان

هشت شهر رنگارنگ جهان

هشت شهر رنگارنگ جهان

ما شهرهایی از سراسر جهان را در این لیست آورده ایم، از قطب شمال تا آرژانتین. شهرهای رنگارنگ جهان که زیبایی فوق العاده ای دارند در این مقاله آورده شده است.

هشت شهر رنگارنگ جهان

لانگیربین-نروژ

لانگیربین یک شهر وسیع و بزرگ است، و سرمایه ای از سوالبارد، مجمع الجزایر نروژی در اقیانوس منجمد شمالی میباشد. خانه های چند رنگی آن در تقابل با برف در طول بیشتر سال واقعا تماشایی است.

Aysham

بوینس آیرس-آرژانتین

لا بوکا، در بخش جنوب شرقی بوینس آیرس، یک موزه فضای باز واقعی است. راه رفتن در امتداد Caminito، خیابان عابر پیاده روح تازه ای میبخشد به انسان،توسط نقاشی های دیواری اثرهنرمندان محلی.

Aysham

Jodhpur-هند

شاید معروف ترین شهر رنگارنگ در میان همه، Jodhpur شهر آبی است. رنگ آبی سیر برای شناسایی خانه های صنفی برهمن مورد استفاده قرار گرفت، و این امر تا امروز باقی مانده است.

Aysham

خیابان جان-کانادا

در مرکز خیابان جان، در نیوفاندلند، کانادا، لقب گرفته است Jellybean Row . ظاهرا ماهیگیرها خانه های خود را در رنگ های روشن رنگ آمیزی میکنند به طوری که آنها می توانند خانه خود را از دریا ببینند.

Aysham

Wroclaw-لهستان

این پایتخت از پایین Silesia دارای ردیفی از خانه های رنگارنگ است که به مرکز شهر حیات بخشیده، مانند، جمعیت جوان و خلاق آن.

Aysham

استکهلم-سوئد

ردیفی از رنگارنگ ترین ساختمانها در سوئد در میدان Stortorget در گاملا استن ، استکهلم است. Stortorget ترجمه میشود به عنوان 'بزرگ'، اما در واقع آن یک مربع کاملا کوچک است.

Aysham

پروچیدا-ایتالیا

تجمع عظیمی از ساختمان هایی که به سمت دریا سرازیر شده اند؛ در تن های مداد رنگی همراه با ایسچیا و کاپری، پروچیدا کوچکترین جزیره از سه خواهر جزایر Flegrean آتشفشانی خاموش ناپل است.

Aysham

بریستول-انگلستان

موضوع رنگارنگ بودن تراس خانه های کلیفتون در بریستول در ساختمان های مدرن در منطقه نیزحفظ شده است، و باعث ایجاد یک هماهنگی غیر معمول بین قدیم و جدید شده است.

Aysham

pic436108210001

گالری تصاویر
bristol.jpg
buenos_aires_argentina.jpg jodhpur_india.jpg procida_italy.jpg st_john_canada.jpg stockholm_sweden.jpg svalbard_norvegia.jpg wraclow_poland.jpg