• هشت مکان دیدنی کیف

هشت مکان دیدنی کیف

هشت مکان دیدنی کیف

پایتخت و بزرگترین شهر اکراین؛ کیف است. جمعیت کیف 2.8 میلیون نفر است و مساحت آن 323.9 مربع است.

کیف هشتمین شهر بزرگ در اروپا است. همچنین آن دارای بزرگ ترین امکانات صنعتی، سیاسی، اقتصادی و مکان های توریستی در اکراین است.

اگر شما برنامه ای برای سفر به اروپا در تابستان دارید ما به شما پیشنهاد میدهیم به کیف سفر کنید. شهری با تاریخ غنی، آثار تاریخی زیبا، قلعه شگفت انگیز، کلیساهای قدیمی، میدانهای زیبا، پارک های بسیار جذاب و بسیاری دیگر از مکان های جالب است.

یکی از شهرهای شگفت انگیز در اروپا کیف است. بناهای شگفت انگیز نبرد دنیپر، واقع در موزه بزرگ ور، بنیانگذاران کیف، گنبد طلایی سنت مایکل و صومعه Pokrovsky زنان؛ همچنین در Kiev گردشگران می توانند یکی از صومعه های زیبا در اکراین را مشاهده کنند. عاشقان معماری های قدیمی می توانند به خانه ی خیالی و خانه اپرای ملی بروند. کیف انتخاب درستی برای تعطیلات آخر هفته برای شما و برای خانواده شما است. بنابراین شما میتوانید آن را ببینید برای دو روز و یا شما قصد اقامت طولانی تری داشته باشید، شما همیشه می توانید یک آپارتمان در کیف برای سفر بزرگ خود اجاره کنید.

با این 8 تصویرعالی کیف، لذت ببرید از زیبایی های این شهر جذاب اروپایی

یادبود نبرد دنیپر

@val3

تندیس بنیانگذاران کیف

@val3

خانه ی خیالی

@val3

میدان استقلال

@val3

نمایشگاه گل کیف

@val3

خانه اپرای ملی

@val3

صومعه Pokrovsky زنان

@val3

صومعه گنبد طلایی سنت مایکل

@val3

pic999418210001

گالری تصاویر
Battle-of-the-Dneiper-Monument.jpg
Founders-of-Kiev-Statue.jpg House-with-Chimeras.jpg Independence-Square.jpg Kiev-Flower-Show.jpg National-Opera-House.jpg Pokrovsky-Womens-Monestary.jpg Micheals-Golden-Domed-Monestary.jpg
  • میراث جهانی اکراین در یونسکو

    میراث جهانی اکراین در یونسکو

    شهر باستانی Tauric Chersonese و Chora یک نماینده از یک دوره منحصر به فرد در تاریخ، شهر باستانی Tauric Chersonese یک پنجره معتبر به گذشته است. در سال 2013 به عنوان میراث جهانی ثبت شد، امپراتوری یونان یک تاثیر قابل توجه در تاسیس این شهر و همچنین روم و امپراتوری بیزانس را نشان می دهد. این اثر در قلب تبادل فرهنگی نهفته است و مظهر معماری، کشاورزی، و شیوه زندگی در این سایت مهم باستان شناسی است. کلیسای جامع سنت سوفیا کیف و ساختمان رهبانی ها، Pechersk Lavra به عنوان یک میراث جهانی یونسکو در سال 1990 ، کلیسای جامع سنت سوفیا ثبت شد. با وجود اینکه یک هزار سال از ساخت آن میگذرد هنوز هم در شهر کیف استوار ایستاده است. Pechersk Lavra، یک نگاه اجمالی به ظرافت فوق العاده ای از معماری بیزانسی فراهم می کند. این سایت به طور کامل و به شکوه سابق خود دوباره بازسازی و نگهداری شده توسط وزارت فرهنگ اکراین. مرکز تاریخی L'VIV مرکز تاریخی L'VIV بیش از 120 هکتار مساحت دارد. با وجود از دست دادن بخشی از درخشش خود در طول جنگ جهانی دوم، این مرکز تاریخی هنوز هم یک نمایش بزرگ از گذشته را فراهم می کند به علت موقعیت جغرافیایی آن و ویژگی های فرهنگ غنی آن. در واقع می توان یک سفر به گذشته داشت با راه رفتن در خیابان و دیدن خانه ها، طرح بندی داخلی، دکوراسیون و معماری آن به طور کلی. کتیبه آن در سال 1998، حک شده همراه با مناطق اطراف آن به عنوان بخشی از تاریخ ملی در منطقه حفاظت شده، حفظ شده است. اقامتگاه Bukovinian و شهر Dalmatian اقامتگاه Bukovinian و شهرDalmatian یک ویترین از نفوذ اکراین، بیزانس، گوتیک، و معماری سبک باروک در قرن 19 است. این گروه از ساختمان با نفوذ کلیسای ارتدکس در طول دوره فرهنگی و مذهبی برجسته بوده است. ساختمان ها، باغ ها و الگوهای تزئینی بسیار تعجب آور است برای هر بازدید کننده و تحسین معماری و میراث به یاد ماندنی و تاریخی است. Struve Geodetic Arc شامل یک سری از مثلث ها است. اکراین دارای یک محل برجسته به عنوان خانه خود با چند نقطه اصلی واقع در اکراین مشخص شده توسط پنج یادبود در سراسر کشور است. بخشی جنوبی نشانگر کشش های مهم تاریخی است که در نزدیکی دریای سیاه در استارو، اکراین واقع شده است. این اثر تاریخی بسیار مهم است زیرا اولین تلاش موفقیت آمیز در اندازه گیری دقیق از نصف النهار بوده است. Wooden Tserkvas در منطقه کارپات شانزده کلیسا در سراسر لهستان و اکراین در منطقه کوهستانی کارپات گسترش یافته است. ساختمان های کلیساها منحصر به فرد و معماری مبتنی بر ساخت و ساز ورود به سیستم سنتی را روشن میسازد. آنها دوران شکوه از قرن 16 تا 19 را منعکس و موقعیت مهمی در تاریخ کلیسای ارتدکس دارند. به همین دلیل، tserkvas به عنوان یک میراث جهانی در سال 2013 ثبت شد. جنگل قدیمی راش در Carpathians تنها کتیبه طبیعی به عنوان میراث جهانی در اوکراین، جنگل راش در کارپات منطقه تحت حمایت قانون ملی به عنوان پارک های ملی و زیست کره و ذخایر زیست محیطی است. یک منطقه گسترده بیش از 33670 هکتار وسعت دارد و با امتداد به جنگل راش باستانی در آلمان، این جنگل ها به فهم پراکندگی راش ضروری هستند و کامل ترین و جامع ترین منبع از دانش سیستم های زیست محیطی و شرایط در اروپا است. [(img)|1035682908331001B] [(img)|1035685908331001B] [(img)|1035686908331001B] [(img)|1035687908331001B] [(img)|1035688908331001B] [(img)|1035689908331001B] [(img)|1035680018331001B] [(img)|1035681018331001B]