• ukraine international airlines

ukraine international airlines

هواپیمایی اکراین اینترنشنال در سال 1992 تاسیس شد و این هواپیمایی به عنوان بزرگترین شرکت هواپیمایی اکراین در جهان شناخته شده است.

ناوگان حمل و نقل UIA در حال حاضر 42 هواپیمای مدرن را شامل می شود: بوئینگ 737 متوسط (شامل یک بار 737-300SF)، میانبر Embrer-190 و هواپیمای بوئینگ 767 و دفتر مرکزی و فرودگاه بین المللی به نام بوریسپیل در کیف اکراین واقع شده است.

UIA با قابلیت اطمینان، ایمنی و با کیفیت بودن آن، مسافرین خود را با استانداردهای اروپا همراه با مهمان نوازی سنتی اکراینی و قیمت های رقابتی در دنیا جابجا میکند و در این امر مشهور است.

شرکت هواپیمایی UIA اکراین را به شهرها و پایتخت های کلیدی اروپا، و کشورهای مستقل مشترک المنافع، خاورمیانه، آسیا، آفریقا و ایالات متحده آمریکا متصل می کند. هواپیمایی UIA از طریق موافقت نامه های متعدد بین المللی خود، به بیش از 3000 مقصد در سراسر جهان پرواز انجام می دهد.

خط هوایی بین المللی اکراین، حامل پرچم و بزرگترین خط هوایی اکراین است.

در سال 2000، با سرمایه گذاری 4.5 میلیون دلاری یک بانک اروپایی برای بازسازی و توسعه ناوگان هواپیمایی اکراین سهامدار این شرکت شد. در سال 2006، سیستم حمل و نقل هوایی UIA یک سیستم طبقه بندی جدید برای عملیات حمل و نقل را تصویب کرد که به شرکت های هواپیمایی امکان داد تا دامنه وسیعی از کالاها را از حیوانات زنده تا غذاهای تازه و اشیای ارزشمند حمل کنند. علاوه بر این، یک سرویس اکسپرس برای پاسخگویی به نیازهای مشتریانی که مایل به استفاده از خدمات تحویل محموله های سریع هستند معرفی شد.

در ماه فوریه سال 2011، دولت اکراین 61.6 درصد سهام خود را در سه ماهه اول سال جاری به سهامداران اقلیت موجود برای سهام 287 میلیون UAH (36.2 میلیون دلار) فروخت. در تاریخ 26 ژوئیه 2013، این خط هوایی متعلق به سرمایه گذاری مستقر در اکراین (74 درصد) و Ontobet Promotions Limited (26 درصد) در قبرس بود.

در نیمه اول سال 2013، ترافیک هواپیمایی با 60 درصد افزایش به 2،200،000 مسافر رسید. به گزارش Myroshnikov، رییس این شرکت، برنامه ریزی برای دستیابی به نتایج مشابه سال 2013 (یعنی دستیابی به سالانه 4،400،000) برنامه ریزی شده است. در تاریخ 25 اپریل 2014، هواپیمای بدون سرنشین UIA پروازهای بدون توقف از کیف به فرودگاه بین المللی جان اف کندی در نیویورک را آغاز کرد.

در سال 2013، به دلیل رکود Aerosvit رقیب هواپیمایی اکراین ، UIA پروازهای جدیدی از اکراین به باکو در آذربایجان، یوروان در ارمنستان، لارناکا در قبرس، مونیخ در آلمان، ورشو در لهستان، ویلن در لیتوانی، پراگ در جمهوری چک، آتن در یونان، باتومی در گرجستان، مسکو (Sheremetyevo Airport)، یکتاپرینبورگ، سنت پترزبورگ، کالینینگراد، نیژناراتسک، نووسیبیرسک، روستوف در دان و سوچی در روسیه، بیشک در قرقیزستان در سال 2014 را آغاز کرد.

شرکت هواپیمایی بین المللی اکراین دارای توافقنامه خط پروازی با شرکت های زیر است:

ایر فرانسه

هوا مولداوی

airBaltic

خطوط هوایی اتریشی

خطوط هوایی آذربایجان

خطوط هواپیمایی بروکسل

Dniproavia

ایبریا

ایمنی یک اولویت مطلق برای UIA است. اکراین اولین شرکت هواپیمایی در کشورهای مستقل مشترک المنافع بود که گواهینامه ایمنی IATA (IOSA) را به دست آورده است که در رجیستری IOSA وارد شده است. برنامه IOSA یک سیستم ارزیابی بین المللی شناخته شده و پذیرفته شده برای ارزیابی سیستم های مدیریت عملیاتی و کنترل یک شرکت هواپیمایی است. در سال 2015، شرکت هواپیمایی ایرآسیا موفق به انجام یک حسابرسی ایمنی عملیاتی IATA شده و گواهی جدید IOSA خود را دریافت کرده است. ما افتخار می کنیم که استانداردهای عملیاتی و ایمنی ما به طور کامل با الزامات بین المللی مطابقت دارد.

Aysham

Aysham

هواپیمایی اکراین اینترنشنال

خدمات UIA

ارائه خدمات مستقیم تر و برنامه ریزی شده از اکراین به هر شرکت هواپیمایی دیگر در اروپا.

یک شرکت هواپیمایی شبکه ای مدرن با عملیات داخلی و بین المللی است که اکراین را به ده ها شهر بزرگ و کلیدی در اروپا، آمریکا، کشورهای مستقل مشترک المنافع، آسیا و خاورمیانه متصل می کند.

به طور پیوسته گستره جغرافیایی عملیات خود را گسترش می دهد، به ویژه از طریق موافقت نامه های متعدد بین المللی با شرکت های برجسته بین المللی در سراسر جهان. UIA بیش از 3000 پرواز بین المللی و داخلی را هر هفته به بیش از 3000 مقصد هدایت می کند، با ارائه ارتباطات مناسب در سراسر جهان با قیمت های رقابتی.

به عنوان یکی از کارآمد ترین و قابل اعتماد ترین شرکای عملیات منشور شناخته شده است.

بلیط های هر پرواز UIA در دفاتر نمایندگی ما، از طریق شبکه ای از اپراتورها و سازمان های مسافرتی و همچنین در وب سایت رسمی ما، www.flyuia.com در کشورهای مختلف دنیا در دسترس است و مسافران می توانند بلیط های آنلاین را رزرو کنند. صرفه جویی در وقت و هزینه.

یک شرکت هواپیمایی مبتنی بر مشتری است که سیاست قیمت گذاری انعطاف پذیر، برنامه های مناسب پرواز، مزایای مختلف را برای اعضای برنامه Flyer برنامه پانوراما باشگاه، استانداردهای خدمات بین المللی بالا و مهمان نوازی سنتی اکراین ارائه می دهد.

حمل انواع محموله های مختلف در تمام پرواز های برنامه ریزی شده خود، و همچنین در بارهای هواپیمای بوئینگ 737-300SF.

نظرسنجی آژانس های گردشگری اکراین و انجمن روزنامه نگاران اکراین بارها و بارها UIA را نامزد دریافت جایزه: "بهترین خط هوایی فروش در اکراین"، "بهترین خط هوایی اکراین"، "بهترین حمل و نقل هوایی اکراین" شده است.

اطلاعات ناوگان هواپیمائی UIA

ناوگان بین المللی هواپیمایی اوکراین شامل 42 هواپیمای مدرن است: 4 هواپیمای بزرگ بوئینگ 767-300ER، 25 هواپیمای متوسط بوئینگ 737 نسل جدید و همچنین بوئینگ 737 (از جمله یک باربری 737-300SF) قرقره Embraer-190.

مهمان نوازی اکراینی، ناوگان مدرن، خدمه آموزش دیده بین المللی و گواهی نامه های معتبر و همچنین پرسنل با تجربه همگی این کمپانی را یک شرکت حمل و نقل بین المللی موفق در بازارهای بین المللی کرده است.

Aysham

Aysham

Aysham

pic664859210001

گالری تصاویر
airline-uia1.jpg
airline-uia2.jpg airline-uia3.jpg airline-uia4.jpg airline-uia5.jpg