• Singapore Airlines-هواپیمایی سنگاپور

Singapore Airlines-هواپیمایی سنگاپور

هواپیمایی سنگاپور حامل پرچم سنگاپور که مرکز آن فرودگاه سنگاپور چانگی است. شرکت هواپیمایی سنگاپور از نام اصلی خود به عنوان نام تجاری شرکت خود استفاده می کند. هواپیمایی سنگاپور تا به امروز بهترین تجربه اقتصادی در جهان را ارائه می دهد.کارکنان این ایرلاین برای مراقبت از مسافران آموزش دیده اند و این باعث ایجاد برتری این ایرلاین شده است.

خطوط هواپیمایی سنگاپور به 62 مقصد در 32 کشور در پنج قاره از مرکز اصلی خود در سنگاپور پرواز می کند. این نمایشگاه قوی در منطقه آسیای جنوب شرقی است که همراه با شرکت تابعه SilkAir، سنگاپور را با مقصد های بین المللی بیشتری در منطقه متصل می کند تا هر شرکت هواپیمایی دیگر آسیای جنوب شرقی.

SIA از قراردادهای لیبرال دو طرفه هواپیمایی بین سنگاپور و تایلند و با امارات متحده عربی استفاده کرده است تا به ترتیب ارتباطات بیشتری را از بانکوک و دبی برقرار کنند.

خطوط هوایی سنگاپور در حال حاضر ناوگان هواپیما گسترده ای از چهار خانواده هواپیما را در اختیار دارد. ایرباس A330، ایرباس A350، ایرباس A380 و بوئینگ 777، مجموع 111 هواپیما از تاریخ 30 ژوئن 2017 دارد.

جوایز

ما افتخار می کنیم که تعهد ما نسبت به خدمات برتر، به رسمیت شناخته شده است، و ما از حمایت مداوم که توسط مشتریان ما به ما داده شده است تشکر می کنیم. این جوایز به عنوان کار سخت و تعهد ما به ارائه خدمات عالی را نشان می دهد.

در مورد جوایز ما در طول سالها بیشتر بدانید.

2017

جایزه فرودگاه هواپیمائی بروکسل "جایزه عملکرد هواپیمایی باربری"

پروازهای فرودگاه بین المللی اینچون 2016 "شرکت هواپیمایی بار 2016"

Changi Airline Awards 2017 "Top 5 Airlines by Absolute Cargo Growth - موقعیت 1"

این واقعیت را اضافه کنید که هواپیمایی سنگاپور 100 امتیاز را برای راحتی صندلی، کابین تمیز و سرگرمی در پرواز به ارمغان آورده است.

نمره تجربه در پرواز، میانگین امتیازات برای راحتی صندلی، سرگرمی در پرواز، پاک بودن کابین و وضعیت، کیفیت غذا خدمت و بهره وری خدمات ارائه شده توسط Skytrax است.

عملکرد به موقع برای 15 فوریه - 15 آوریل است و توسط Flightstats.com ارائه شده است. ارقام برای حمل و نقل، و یا کد ها، پرواز: به عنوان مثال، اگر آمریکایی خطوط هوایی اعلام کرایه برای یک پرواز که توسط اداره Delta (حمل و نقل اغلب چنین توافقنامه بازاریابی)، و پرواز دلتا با تاخیر، که تاخیر در در رتبه بندی عملکرد زمان برای هر دو خطوط هوایی.

گروه هواپیمایی سنگاپور شامل بسیاری از شرکت های وابسته به شرکت های هواپیمایی است. شرکت مهندسی اس.ام.و شرکت مهندسی اس.ام.اس در 9 کشور، شامل مجموعه ای از 27 شرکت مشترک، از جمله بوئینگ و رولز رویس، خدمات تعمیر، (MRO) را مدیریت می کند. هواپیمایی سنگاپور ناوگان حمل و نقل SIA را اداره می کند و ظرفیت بار محموله در هواپیمای مسافربری SIA را مدیریت می کند. این شرکت سه شرکت تابعه دارد: SilkAir پروازهای منطقه ای را به شهرهای ثانویه انجام می دهد، در حالی که Scoot و Tigerair باکمترین هزینه عمل می کنند.

هواپیمایی سنگاپور مدارای ایرباس A380، بزرگترین هواپیمای مسافربری در جهان است. در تاریخ 15 دسامبر 2010، هواپیمایی سنگاپور توسط انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی به عنوان دومین شرکت هواپیمایی در جهان با سرمایه گذاری به ارزش 14 میلیارد دلار نامگذاری شد.

شرکت هواپیمایی سنگاپور متعلق به دولت سنگاپور است و دارای شرکت Temasek Holdings است که دارای 56 درصد سهام است.

لوگوی هواپیمایی سنگاپور یک پرنده است که از یک کریستال نقره ای الهام گرفته شده است، که از کریس، از آسیای جنوب شرقی در افسانه گرفته شده است.

هواپیمایی سنگاپور

@val3

@val3

@val3

@val3

@val3

@val3

pic451479210001

گالری تصاویر
singapore-airlines1.jpg
singapore-airlines2.jpg singapore-airlines3.jpg singapore-airlines4.jpg singapore-airlines5.jpg singapore-airlines6.jpg
  • جزیره ی سنتوزا سنگاپور

    جزیره ی سنتوزا سنگاپور

    جزیره ی سنتوزای سنگاپور جزیره ای است ساخته ی دست بشر که برای سرگرمی و تفریح خلق شده است. جاذبه های گردشگری بسیار زیبایی در جزیره ی سنتوزا وجود دارد که از جمله ی آنها میتوان به استراحتگاه جهانی توریستی ، استادیوم جهانی سنگاپور ، برج ببر آسمان ، پادشاهی پروانه ها و حشرات سنگاپور و بزرگترین مجموعه ی حیوانات آبزی یعنی اکواریوم دریا اشاره کرد. این مکان های دیدنی سالیانه گردشگران بسیاری را به خود جذب میکنند. جزیره ی زیبای سنتوزا درست در جنوب مرکز شهر سنگاپور قرار گرفته است که با استفاده از تلکابین تنها 12 دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد اگرچه استفاده از تلکابین تنها راه ممکن برای دسترسی به جزیره ی سنتوزا نیست اما دیدحیرت انگیزی که شما از این تلکابین خواهید داشت موجب محبئبیت این تلکابین شده است. اما اگر همه ی اینها به نظرتان خسته کننده می آید نگران نباشید چرا که سواحل زیبا با شن های سفید و نرم از دیگر ویژگی های جزیره ی سنتوزا میباشند که در موازات سواحل جنوبی سنگاپور قرار گرفته اند ومحبوبیت آنها در تعطیلات آخر هفته چندین برابر میشود. این جزیره ی زیبا یکی از بهترین مکانها برای فرار از شلوغی مبهم ترین شهر آسیاست. تیم آیشم به شما توصیه میکند که بازدید از جزیره ی سنتوزا را در تور سنگاپور از دست ندهید.