• شرکت هواپیمایی پگاسوس-Pegasus Airlines Company

شرکت هواپیمایی پگاسوس-Pegasus Airlines Company

شرکت هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlines Company دومین شرکت هواپیمایی کشور ترکیه می باشد که در سال 1990 تاسیس شد این شرکت در شمار ایرلاین های ارزان قیمت می باشد که پرواز هایی که ارائه می دهد به دلیل امکان انتخاب یا انتخاب نکردن غذا و سایر خدمات است که قیمت پایینی دارد. هواپیمایی پگاسوس دارای بیش از 60 هواپیمای مسافربری و باربری است. دفتر مرکزی و فرودگاه بین المللی در شهر استانبول است.

شرکت هواپیمایی پگاسوس در حال حاظر به بیش از 97 مقصد مختلف در اروپا و خاورمیانه پرواز های مسافربری و باربری انجام می دهد که از شهرهای ایران فقط تهران جز مقاصد این ایرلاین می باشد.

هواپیمایی پگاسوس به بسیاری از نقاط جهان از جمله آدانا، آلماتی، آمستردام، آنتالیا، آنکارا، باکو، دبی، دوسلدورف، اربیل، فرانکفورت، ازمیر، مادرید، مسکو، مونیخ، پاریس، رم، شرم الشیخ، تهران و تیرانا پرواز می کند.

در 1 دسامبر 1989، دو شرکت تجاری، Net و Silkar، با Aer Lingus همکاری کردند تا یک شرکت هواپیمایی به نام "Pegasus Airlines" ایجاد کنند و خدمات خود را در 15 آوریل 1990 با دو بوئینگ 737-400 آغاز کردند.

در اسطوره یونانی، Pegasus یک اسب بالدار است که توسط Poseidon نقش او به عنوان اسب خدا شناخته شده است.

هواپیمایی پگاسوس یک پیکربندی داخلی را در تمام هواپیماهای خود انجام می دهد. " کافه پرواز " در دسترس همه مسافران است که در آن غذا و نوشیدنی ها با هزینه اضافی ارائه می شوند. Pegasus همچنین با توجه به نصب In-Flight-Entertainment و شارژ کردن هدفون ها در 737-800s خدمات دیگری به پروازهای خود اضافه کرد.

خدمات سفارشی بسته به مقصد، مدت زمان و پرواز شما متفاوت است. خطوط هوایی پگاسوس ارائه می دهد انتخاب انواع وعده های غذایی خاص که مسافران خطوط هوایی پگاسوس می توانند از قبل سفارش داده و برای وعده های غذایی خود هزینه پرداخت کنند و یا از طیف متنوعی از ساندویچ ها و تنقلات، نوشیدنی های گرم و سرد و نوشیدنی های الکلی در پرواز انتخاب کنند. مجله Pegasus یک مجله هوایی است که مسافران می توانند در پروازهای خود بخوانند.

هواپیمایی پگاسوس به عنوان ارزانترین شرکت هواپیمایی در اروپا در اکتبر 2013 و در ژوئن 2014 انتخاب شد.

شرکت هواپیمایی پگاسوس

Pegasus Airlines Company

@val3

@val3

@val3

@val3

pic628389210001

گالری تصاویر
pegasus-airline.jpg
pegasus-airline1.jpg pegasus-airline3.jpg pegasus-airline4.jpg