• پارک آبی فانتاسیا لاگون بانکوک

پارک آبی فانتاسیا لاگون بانکوک

پارک آبی فانتاسیا لاگون (Fantasia Lagoon )

فانتاسیا لاگون یک پارک آبی نسبتا بزرگ و جذاب است که بر روی سقف بازار Mang Bangkae در نزدیکی بانکوک ساخته شده است.

در کنار شهر رویایی معروف یا پارک سیام واقع شده است. با وجود سالها افتتاح آن، این پارک شگفت انگیز برای گردشگران ناشناخته است و فقط محلی های تایلندی به اینجا می آیند و بازی می کنند. Fantasia Lagoon اخیرا مرمت شده است و یک مکان سرگرم کننده برای بچه ها و بزرگسالان جوان است که روز خود را با استخرهای بزرگ و سرسره های آبی بزرگ و معقول صرف می کنند و علاوه بر این، شما کل پارک را شامل بازی های بسیار جذاب و منطقه سرگرمی واقع در زیر پارک آبی تنها با هزینه baht 100 میتوانید بازدید کنید.

پارک بزرگ Fantasia Lagoon برای هزینه کم ورودیه به چندین منطقه تقسیم شده است، مکانی برای کودکان در تمام سنین - چشمه فانتزی برای جوانان ، دزدان دریایی کوبه و برج لغزان برای افراد پرجسارت، و جنگل سحر و جادو Island Mystery Island و فعالیت های آبی Ocean ، بازی ها و ویژگی های سرگرم کننده لذت می برند تا بچه ها را برای یک بعد از ظهر سرگرم کننده خوشحال کنند. هنگامی که از انرژیتان خارج می شوید، فقط در کنار رودخانه ی شاداب در یک لوله تورم حرکت کنید یا در نزدیکی صحنه ای قرار بگیرید که هنرمندان شامل بچه ها در نمایش های بالون، نمایش های جادویی و دیگر بازی های سرگرم کننده غرق شادی می شوند. و البته بدون غذا سرگرم کننده نیست، بنابراین شما می توانید غذاهای تایلندی و مقدار زیادی بستنی را در غرفه های غذا سفارش دهید.

پارک آبی Fantasia Lagoon خود به تنهایی یک جهان است و در آنجا شما به زودی فراموش می کنید که هنوز در بانکوک هستید، مگر اینکه به بالای برج لغزنده برای مشاهده پرنده بروید و ترافیک شهر را مشاهده کنید. تصور یک دنیای فانتزی حتی در پارک تفریحی واقعی در زیر، قوی تر است. تلاش زیادی در منطقه بازار سرگرمی ، داخل شهر کوچک کارتونی با خانه های سرگرم کننده دنبال شد، یک آسمان رنگارنگ و یک مد روز قدیم بود. شما حتی می توانید قایق های تعلیق در حال حرکت در اطراف این بخش از بازار را سوار کنید. تمام ویژگی های جدید،به زیبایی اجرا شده و بچه ها قطعا آن را دوست خواهند داشت!

Mall Bangkae خود یک مرکز خرید جذاب است، با آبشار بزرگ و ویژگی های آبی در اطراف قسمت اصلی ساختمان. در اینجا شما می توانید مقدار زیادی خرید کنید و از فروشگاه های واحد در یک طرف و گالری خرید از طرف دیگر لذت ببرید. این گالری به مغازه های مستقل اختصاص داده شده است. چندین سینما هنرهای تجسمی در طبقه بالا در نزدیکی پارک آبی قرار دارند میتوانید به آنجا سر بزنید.

فانتازیا لانگ و بازار بانکا یک بعدازظهر عالی را در صورت سفر با بچه ها به آنجا برای شما رقم خواهد زد، به خصوص زمانی که آب و هوا گرمتر از حد معمول باشد. نه خیلی دور است و نه خیلی گران و به زیبایی بازسازی شده است و برای افراد بزرگسال نیز چیزهای زیادی برای دیدن و لذت بردن در خود جای داده است پس در اولین فرصت به آنجا بروید و یک روز عالی را تجربه کنید.

جاذبه های بانکوک

@val3

@val3

@val3

@val3

برای مشاهده هتل های تایلند و رستوران های تایلند و تور تایلند کلیک کنید.

pic150219210001

گالری تصاویر
Fantasia-Lagoon-Water-Park2.jpg
Fantasia-Lagoon-Water-Park3.jpg Fantasia-Lagoon-Water-Park4.jpg Fantasia-Lagoon-Water-Park5.jpg
  • قطار هوایی BTS Ratchadamri بانکوک

    قطار هوایی BTS Ratchadamri بانکوک

    قطار هوایی BTS Ratchadamri بانکوک BTS بدون شک سریعترین راه برای سفر کردن است، این یک راه ارزان، صاف، خنک، تمیز، سریع و خوش منظره و زیبا برای لذت بردن از بانکوک است. مراکز خرید بزرگ، بازار های آخر هفته ، جاذبه های جاده سوخومویت، و حتی رودخانه های کنار قطار هوایی در دسترس هستند. ایستگاه Ratchadamri BTS، در یکی از محله های لوکس بانکوک واقع شده، و دسترسی به برخی از آپارتمانهای معتبر شهر را فراهم می کند،همچنین برای غذا خوردن، وجود دارد تعداد زیادی از رستوران های خوب در بسیاری از هتل های اطراف، و برخی از گزینه های مواد غذایی خوشمزه خیابانی را می توان در خیابانهای اطراف دید. دو خط BTS وجود دارد: LINE سیلوم از غرب به جنوب، بین استادیوم ملی در منطقه خرید سیام و بنگ وا در Thonburi در سراسر رودخانه چائو ،خط SUKHUMVIT از شمال به شرق. دو خط در ایستگاه سیام بهم میرسند، و همچنین در دو نقطه به زیر میروند. قطار جدید هر 3 - 6 دقیقه می رسد. آخرین قطار 23:30-23:50 به ایستگاه می آید. این قطار بیشترین انتخاب مردم برای حمل و نقل و زندگی و کار در بانکوک است. [(link)|تور تایلند|http://www.aysham.com/تور-تایلند] [(img)|1035683048331001B] [(img)|1035685048331001B] [(img)|1035684048331001B]