• پارک آبی کوه سیاه تایلند

پارک آبی کوه سیاه تایلند

پارک آبی کوه سیاه یک روز سرگرم کننده برای خانواده ها و هر کسی که نیاز به یک چلپ چلوپ بزرگ دارد، ارائه می دهد. این پارک دارای 9 اسلاید آب مختلف، یک استخر موج، رودخانه ، استخر ساحلی، استخر بچه، و غیره است، همه در چشم انداز کوهستانی گسترده ای که در نزدیکی دریاچه اصلی ساخته شده در 10 کیلومتری شمال هوآهین قرار گرفته است.

9 اسلاید آب با هم گروه بندی می شوند، بنابراین شما مجبور نیستید راه بسیار دور را بگذرانید تا همه آنها را امتحان کنید. بعضی ها برای سرعت ساخته شده اند، با لوله های طولانی و باریک که مستقیما به پایین و یا به صورت متوالی به استخر سرازیر میشود، در حالی که برخی دیگر در حلقه های مختلفی دور می زنند تا قبل از اینکه شما را در یک استخر بیندازند.

استخر آبگرم و استخر چشمه مکانی برای استراحت و رفع خستگی از تمام فعالیت هایی که موجب بالا رفتن آدرنالین شما شده است میباشد. استخر موج، موج های زیادی را در هر 20 دقیقه یک بار به وجود می آورد و استخر ساحلی نیز مانند ساحل طبیعی است.

پس از ورود به پارک،به شما یک کیسه ضد آب و یک دستبند الکترو مغناطیسی خواهند داد. امکانات دیگر نیز شامل رستوران هایی با غذاهای آسیایی و غربی، یک فروشگاه سوغاتی و اتاق کمک های اولیه نیز وجود دارد. برای حفاظت از خود، یک کلاه بپوشید و از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

پارک آبی تایلند

پارک آبی کوه سیاه تایلند

Aysham

Aysham

Aysham

Aysham

Aysham

برای مشاهده هتل های تایلند و رستوران های تایلند و تور تایلند کلیک کنید.

pic106210310001

گالری تصاویر
Black-Mountain-Water-Park1.jpg
Black-Mountain-Water-Park2.jpg Black-Mountain-Water-Park3.jpg Black-Mountain-Water-Park6.jpg Black-Mountain-Water-Park8.jpg