• پارک اقیانوس مانیل برترین پارک دریایی و جاذبه ی گردشگری فیلیپین

پارک اقیانوس مانیل برترین پارک دریایی و جاذبه ی گردشگری فیلیپین

اگر برای گذراندن تعطیلات تور فیلیپین را انتخاب کرده باشید بی شک با تعداد بالایی از جاذبه های گردشگری روبرو خواهید شد که بازدید از همه ی آنها میتواند لذت سفر شما را دو چندان کند. پارک اقیانوس مانیل یکی از این جاذبه های گردشگری است. پارک اقیانوس مانیل برترین پارک دریایی برجسته شهر است که چیزی بیش از نمایش دلفین ها و کوسه ها است و شما همچنین می توانید موجودات مختلف را که در دریا زندگی می کنند مشاهده کنید. این پارک درست در پشت Quirino Grandstand در Luneta واقع شده است، و در تمام طول سال باز است و برای همه افراد مناسب است، به خصوص بچه ها.

پارک علاوه بر جاذبه های دریایی، در نزدیکی منظره ای از خلیج مانیل واقع شده است، در کنار بسیاری از هتل ها و ناهارخوری های نزدیک که در سفر خود و در تور مانیل براحتی در دسترس شما هستند و میتوانی از آنها لذت ببرید.

این پارک با یک تونل 25 متری شیشه ای به گونه ای زیبا طراحی شده که مکانی حیرت انگیز برای مشاهده زندگی موجودات دریایی از نزدیک است. این یک فرصت عالی برای دیدن دلفین و همچنین کوسه، مارماهی، و سایر گونه های ماهی است.

با رفتن به oceanarium، شما می توانید آکواریوم هایی را مشاهده کنید که تعدادی از گونه های دریایی آب شیرین، از جمله Arapaima محبوب ،که بومی رودخانه آمازون است را مشاهده کنید. این پارک همچنین تجربیات هیجان انگیز دیگری مانند شانس دیدن پنگوئن ها را نیز در اختیارتان میگذارد.

این نمایشگاه دریایی ارائه می دهد فرصتهای عکاسی بی نظیری. بسته به آنچه علاقه شما را جلب می کند، می توانید بلیطی را که فقط یک نمایشگاه خاص را پوشش می دهد خریداری کنید یا یک گذر کامل برای PHP995 دریافت کنید. فراموش نکنید که بعد از بازدید شما از این پارک نمایش آتش بازی در شب، منتطر شما است!

Opening Hours: 9:00 - 20:00 Mondays through Sundays

Location: Behind Quirino Grandstand in Luneta, Manila

Tel: +63 (0)2 567 7777

تور فیلیپین

برای مشاهده هتل های فیلیپین و تور فیلیپین و جاذبه های گردشگری فیلیپین و آب و هوای فیلیپین کلیک کنید.

خرید بلیط

فروش بلیط خارجی

رزرو هتل

بیمه مسافرتی

رزرو بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

بلیط قطار

رزرو بلیط قطار

خرید بلیط هواپیما

خرید بلیط قطار

pic967531310001

گالری تصاویر
manila-ocean-park.jpg
manila-ocean-park2.jpg