• پارک دریایی Pulau Payar لنکاوی

پارک دریایی Pulau Payar لنکاوی

پارک دریایی Pulau Payar یک سایت محبوب برای علاقه مندان به ماهیگیری و غواصی است که علاقمند به کاوش زیرزمینی لنکاوی هستند. این پارک فقط در 30 کیلومتری جنوب جزیره اصلی قرار گرفته است، حدود 45 دقیقه از ساحل فاصله دارد و شما می توانید با یک کاتامان یا قایق سواری به آنجا بروید.

این جزیره دریایی شامل چهار جزیره است، بزرگترین آن Pulau Payar و سه جزیره کوچک Pulau Kaca، Pulau Lembu و Pulau Segantang است که در دو مایلی دریا قرار گرفته اند. هیچ یک از این جزایر جمعیت ندارند و به شدت توسط گروه شیلات Kedah محافظت می شوند تا شرایط بکر خود را حفظ کنند.

یکی از بهترین ویژگی های پارک دریایی Pulau Payar Coral Garden، یک بخش مجزا از "پارک" با مرجان های رنگارنگ است که به واسطه آب های سرپوشیده آن محافظت شده و حفظ شده است. کسانی که مشتاق کاوش در پارک هستند باید قبل از ورود به آنجا مجوز مقامات لنکاوی را دریافت کنند (ماهیگیری ممنوع است).

بهتر است با یک تور گردشگری از این پارک بازدید کنید.

این پارک به خوبی از گردشگران با مجموعه ای گسترده از امکانات مختلف از جمله میزهای پیک نیک، چاله های کباب، و سرویس بهداشتی که در نقاط استراتژیک در سراسر پارک قرار دارد، به خوبی پذیرایی میکند.

جاذبه های گردشگری مالزی

@val3

@val3

@val3

برای مشاهده هتل های مالزی و رستوران های مالزی و تور مالزی کلیک کنید.

pic068819210001

گالری تصاویر
lanca1.jpg
lanca2.jpg lanca3.jpg