• پارک رویایی گاردنز بای د بی جاذبه گردشگری سنگاپور

پارک رویایی گاردنز بای د بی جاذبه گردشگری سنگاپور

در تور سنگاپور قطعا یکی از مکانهایی که بسیار سرگرم کننده و مهیج خواهد بود پارک گاردنز بای د بی سنگاپور است که چشم هر بازدید کننده ای را خیره میکند و بسیار تحسین برانگیز است.در ادامه این مقاله به بررسی این پارک مدرن میپردازیم.

گاردنز بای د بی، پارکی رنگارنگ و بزرگ در منطقه خلیج سنگاپور است. ساختار Supertree معروف با ارائه اسکای والک شگفت انگیز روی باغ، وسیله ی تفریح کردن در آب و هوای کوهستانی و صدها درخت و پوشش گیاهی متنوع را فراهم میکند وتفریحگاهی بزرگ و سرگرم کننده برای بزرگسالان و کودکان را به وجود آورده است.

بهترین مکان برای درک اندازه باغ از بالای مارینا بای سندز است که به طور مستقیم در مقابل پارک قرار دارد، این فضا شامل 250 هکتار زمین بازسازی شده در کنار اسکله است. برای نمایش این منظره رویایی از طریق هتلها که به شما یک نما از بالای باغ را ارائه میدهد محل اقامت خود را در این هتلها انتخاب کنید.

قدم زدن در اطراف پارک برای شما هزینه ای ندارد، اما اگر می خواهید در محفظه های کنترل آب و هوا و یا در میان Supertrees قدم بردارید، شامل هزینه میشود. منطقه اصلی پارک از ساعت 9:00 تا 21:00 باز است.

بیشه درختهای گاردنز بای د بی

هیچ شک و تردیدی در قالب مزرعه درخت های فولادی وجود ندارد، که با بیش از 12 ساختار فلزی بزرگ در باغ مرکزی و نیم دیگر در سایر نقاط باغ قرار گرفته است. بیش از 200 گونه متفاوت از گیاهان و گلها پوشش بیرونی این باغ زیبا را بر عهده دارند و دو بار در شب در بخش مرکزی باغ با نمایش نور و موسیقی (در ساعت 19:45 و 20:45)، بر روی پارک، شما احساس می کنید در یک داستان تخیلی مدرن هستید.

برای کسانی که دیدگاه بالای این منظره ها را دوست دارند،رفتن به مسیر پیاده روی 25 متری که سه درخت را به هم متصل می کند، پیشنهاد میشود. برای تجربه فوق العاده ناهار خوری،ارتفاع 50 متری درخت در مرکز باغ در نظر گرفته شده که غذا و نمایش در Supertree توسط Indochine، با نمای 360 درجه از سالن و یک بار بدون سقف را ارائه می دهد.

گلخانه های گاردنز بای د بی

اگر شما نیاز به خنک شدن دارید، سری به جنگل ابر ، ساختمان به شکل صدف کوچک، با یک کوه 35 متری با پوشش گیاهی که در مناطق گرمسیری رشد می کند بزنید. نگران نباشید اگر کوهنوردی بیش از حد شما را خسته کند، یک آسانسور وجود دارد که شما را از داخل مه به بالا میبرد و به شما یک دید عالی از دیوارهایی که با گیاهان و ارکیده ها پوشیده شده میبخشد. گنبد گل نیز خنک تر از بیرون است، با شبیه سازی آب و هوای خشک تر از مکان هایی مانند کالیفرنیا و مدیترانه. در این هنرستان غول پیکر شما خود را در یک سفر در سراسر جهان، با Baobabs از آفریقا، درختان زیتون از اسپانیا، Kangaroo Paw از استرالیا پیدا خواهید کرد. بازدید از هر دو گلخانه 28 SGD برای بزرگسالان و 15 SGD برای کودکان هزینه خواهد داشت. در داخل گنبد گل نیز، یک رستوران مدیترانه ای است که غذاهایی را با استفاده از گیاهان و سبزیجات که در خانه تولید میشود ارائه میدهد.

اگر از طریق MRT در Bayfront وارد می شوید، ابتدا باید از دریاچه های Dragonfly و Kingfisher عبور کنید. اگر زمان کافی داشته باشید، در امتداد سواحل راه بروید تا بتوانید بسیاری از پرنده ها و حشراتی را که در این منطقه خانه خود را ساخته اند شناسایی کنید. در سالیان متمادی به ملیت های مختلفی که در سنگاپور اقامت دارند، مجموعه ای از چهار باغ متصل با گیاهان و درختانی از هند، چین، مالزی و باغ مسعمراتی وجود دارد.

علاوه بر گلخانه ها و Supertree ، رستوران های مختلفی نیز وجود دارد: Cafe Crema ساندویچ و تنقلات را ارائه می دهد، آسمان هفتم بستنی تهیه می کند و Verandah یک خانه ی سیاه و سفید است که به طور سنتی الهام گرفته است و منوهای الهام گرفته از آسیا و بین المللی دارد . گاردنز بای دی بی سنگاپور باعث میشود تا آسایش و آرامش را بدور از ترافیک سنگاپور و آسمان خراش ها در فضایی سرگرم کننده با کشف باغاتی از سراسر جهان، شاید حتی بهتر از آن، Supertrees، جنگل ابر و گنبد گل را بدست آورید.

جاذبه های گردشگری تور سنگاپور

پارک های سنگاپور

@val3

تور سنگاپور،جاذبه های سنگاپور،دیدنیهای سنگاپور،پارک سنگاپور،هتلهای سنگاپور،بلیط سنگاپور،قیمت تور سنگاپور،تور سنگاپور ارزان،سنگاپور کجاست،تور کوالالامپور،سنگاپور

@val3

تور سنگاپور،جاذبه های سنگاپور،دیدنیهای سنگاپور،پارک سنگاپور،هتلهای سنگاپور،بلیط سنگاپور،قیمت تور سنگاپور،تور سنگاپور ارزان،سنگاپور کجاست،تور کوالالامپور،سنگاپور

@val3

Opening Hours: Daily 09:00 - 21:00, Outdoor Gardens: Daily 05:00 - 02:00

MRT: BayFront

Address: 18 Marina Gardens Drive, Singapore 018953 Tel: +65 6420 6848

pic837151310001

گالری تصاویر
Gardens-by-the-Bay1.jpg
Gardens-by-the-Bay2.jpg Gardens-by-the-Bay3.jpg
  • باغ گیاه شناسی ارکیده سنگاپور

    باغ گیاه شناسی ارکیده سنگاپور

    با رسیدن فصل بهار تمایل بشر برای سفر و بازدید از صحنه های زیبا و دیدنی دو چندان میشود. آب و هوای زیبا و آفتابی بهترین دعوت نامه برای شروع برنامه ریزی هرکسی برای سفر و گذراندن تعطیلات فوق العاده است به خصوص که انسانها برای هزاران سال است که علاقه ی زیادی به طبیعت و صحنه های زیبا دارند. باغ گیاه شناسی سنگاپور نشان دهنده جنبه های از طبیعت و اهمیتی که انسان برای آن قائل میشود هست. آیا باور پذیر است که در قلب شهرستان شلوغی همچون سنگاپور به جنگل باران های گرمسیری برخورد کنید؟ باغ های گیاه شناسی در سنگاپور در اصل بهشتی هستند که در آن شما شاهد مجموعه شگفت انگیز از هزاران گونه بومی و 2000 گونه ی ترکیبی گیاهی باشید، سه دریاچه ی فوق العاده زیبا در این باغ وجود دارد که به آموزش های زیست محیطی اختصاص دارند. دره های درختان آلو و نخل این باغ بهترین مکان برای برگزار کردن پیک نیک است. باغ گیاه شناسی سنگاپور دارای مساحتی برابر 74 هکتار است که 4 برابر اندازه ی پارک مرکزی نیویورک است، نکته ی جالب این پارک این است که تنها باغ گیاهشناسی جهان است که از 5 صبح تا 12 شب هرروز سال باز و اماده ی خدمت رسانیست بدوه دریافت هیچ هزینه ی ورودیه ای. البته تنها قسمتی که هزینه ای به عنوان ورودیه دریافت میکند باغ ارکیده ی این مجموعه میباشد آن هم به این علت است که گل ارکیده نماد کشور سنگاپور میباشد. پارکی که در این مجموعه قرار گرفته است . این باغ گیاهشناسی سنگاپور همچنین دارای یک میراث جهانی یونسکو میباشد که برای بازدید کنندگان بسیار جالب خواهد بود، باغ گیاه شناسی سنگاپور یکی از تجربیات فوق العاده ایست که هرگز فراموش نخواهد و توصیه ی تیم آیشم این است که در صورت داشتن وقت حتما از اینجا دیدن کنید.