• پارک ریزال مانیل یک جاذبه ی گردشگری فیلیپین

پارک ریزال مانیل یک جاذبه ی گردشگری فیلیپین

در سفر به کشور زیبای فیلیپین و یا با انتحاب تور فیلیپین برای گذراندن یک تعطیلات به یاد ماندنی و بازدید از پارک های زیبای مانیل پارک ریزال مانیل قطعا یکی از مکانهای مورد پسند شما خواهد بود. در ادامه به معرفی این پارک میپردازیم.

پارک ریزال یک محوطه 60 هکتاری سر سبز و با شکوه در میان منطقه مالی و تجاری شلوغ مانیل است. این پارک شهری اختصاص داده شده به قهرمان ملی فیلیپین، باغ ها، آثار تاریخی، نقشه سه بعدی فیلیپین، زمین های پیک نیک، استادیوم بزرگ، سالن کنسرت و بسیاری دیگر است. این پارک توسط حمل و نقل عمومی قابل دسترس است و نزدیک به دیگر مکان های تاریخی مانیل مانند Intramuros و موزه ملی است. این پارک بیش از اینکه تنها یک پارک عمومی باشد، نقش مهمی در تاریخ فیلیپین ایفا کرد، زیرا محل اعدام ریزال قهرمان ملی فیلیپین بود.

پارک ریزال مکان خوبی برای استراحت از هنگام صبح تا شب است. یک پیاده روی و صرف یک صبحانه دلپذیر، فرصتی برای دیدن افراد محلی و یا یک بازی دوستانه تنیس یا شطرنج بسیار شادی آفرین است. شما می توانید غذا و نوشیدنی های خود را،با پهن کردن زیرانداز در این پارک و لذت بردن از یک پیک نیک خوب میل کنید. در ظهر زمانی که خورشید در بالاترین حد است، شما می توانید از خنکی مناطق جنگلی و باغ های سایه دار آن مانند باغ های چینی و ژاپنی استفاده کنید. در شب، جمعیت بیشتری در این پارک جمع می شود، زیرا مردم محلی و گردشگران خارجی برای دیدن اجرای موسیقی و رقص محلی به اینجا می آیند. کیوسک های غذایی زیادی در اطراف پارک وجود دارد و شما همچنین می توانید مواد غذایی خیابانی مختلفی را امتحان کنید.

Opening Hours: 05:00 - 21:00

Location: Roxas Blvd. Ermita, Manila

تور فیلیپین

برای مشاهده هتل های فیلیپین و تور فیلیپین و جاذبه های گردشگری فیلیپین و آب و هوای فیلیپین کلیک کنید.

خرید بلیط

فروش بلیط خارجی

رزرو هتل

بیمه مسافرتی

رزرو بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

بلیط قطار

رزرو بلیط قطار

خرید بلیط هواپیما

خرید بلیط قطار

pic737531310001

گالری تصاویر
rizal-park-manila.jpg
rizal-park-manila2.jpg