• پارک شبیه سازی شده جزیره سانتورینی در ویتنام!

پارک شبیه سازی شده جزیره سانتورینی در ویتنام!

پارک سانتورینی یک قطعه کامل شبیه سازی شده جزیره یونانی در شهر Cha-Am ویتنام میباشد که بسیار شگفت انگیز است. با همه جزئیات درست شبیه ساختمان های سفید کلاسیک، پنجره های رنگارنگ نقاشی شده،و مسیرهای سنگ فرش شده و برج های گنبدی فیروزه ای جزیره سانتورینی یونان.در تور ویتنام بازدید از این پارک یونانی را فراموش نکنید.

مجموعه ای از مغازه ها، رستوران ها و پارک تفریحی که وعده صرف زمان خوب برای همه را میدهد. این فضای تفریحی در فضای باز و آزاد، قبل از اینکه بزرگراه اصلی به Cha-Am Beach برسد،قرار گرفته و بسیار گسترده است. این کاملا یک دید غیر معمول است، با توجه به موضوع سفیدی و سبک معماری که از محیط اطراف آن جدا شده است. دیدگاه های کلی صخره ای از اقیانوس و کنار دریا، دو عنصر گمشده هستند که در غیر این صورت این مکان را به واقعیت نزدیک تر می کند.

پنج منطقه در پارک Santorini سرگرمی های همه جانبه را فراهم می کند. منطقه پارک اساسا بخشی از پارک تفریحی است، با سواری و بازی ها بر اساس زمینه های وسیع مناظر. وسایل سواری پارک شامل، چرخ فلک 40 متری، چرخ فلک دو طبقه، G-MAX bungee معکوس، چرخش غول پیکر G-MAX، بازی تعاملی XD Dark Ride 7D و اولین سازه کوهنوردی آسیا.

این منطقه همه چیزش شبیه معماری روستای جزیره سانتورینی یونان است. پیچ و خم های سنگفرشی شده با ساختمان های سفید پوش دو طبقه و بیش از 140 بوتیک برای خرید. منطقه استراحت جایی است که شما می توانید یک میزبان از غذاهای فست فود، کافه ها، سالن های مراقبت شخصی، یک ایستگاه پمپ بنزین، فروشگاه های رفاه و مغازه های سوغات بیشتری پیدا کنید.

جدا از خرید و سرگرمی، پارک سانتورینی دارای یک منطقه فضای باز با 3،000 متر مربع برای میزبانی کنسرت و اجرای زنده است. در بازار آخر هفته یک تجربه خرید شیک را خواهید داشت. مجموعه ای از سوغاتی های خلاقانه و صنایع دستی را میتوانید خرید کنید.

@val3

لینک های مرتبط

برای مشاهده هتل های ویتنام و تور ویتنام و جاذبه های گردشگری ویتنام و آب و هوای ویتنام کلیک کنید.

pic807280310001

گالری تصاویر
santorini-park.jpg