• پارک پرندگان پوکت

پارک پرندگان پوکت

پارک پرندگان پوکت یک طرح زیبای مرتب شده در زمین های دامنه کوه است که دارای گیاهان عجیب و غریب، مسیرهای پیچ در پیچ ، خاطره های عجیب و غریب، کافه، یک فروشگاه سوغاتی و البته صدها پرنده زیبا از سراسر مناطق استوایی است. این تجربه با یک پل چوبی دوست داشتنی آغاز می شود - همانطور که در کارتون های دیزنی با پروانه های رنگارنگ که در آن ها می بینید - و با نمایش های بومی.

پرنده های متنوع و رنگارنگ در این پارک وجود دارد که شامل یک فهرست بی پایان از پرندگان است که می توانید در پارک پرنده ببینید، اما بعضی از پرنده ها در قفس هایی که در اینجا وجود دارد نگه داری میشود، با جثه های کوچک و بزرگ.

در میان راه مکان هایی برای استراحت همراه با غرفه های نوشیدنی و تنقلات تعبیه شده است ، بازدید از این پارک با صداهای زیبای پرندگان یک روز خاطره انگیز را برای بازدیدکنندگان فراهم میکند. یک بیشه با گیاهان بسیار پرطرفدار به نام "پرنده بهشت" وجود دارد که بسیار دیدنی است.

Opening Hours: Daily 09:00 - 17:00

Showtimes: 10:30, 13:30, 15:30

Location: on Chaofa West Road toward Wat Chalong

پارک پرندگان پوکت-جاذبه های گردشگری تور پوکت

@val3

تور تایلند،تور تایلند ارزان،قیمت تور تایلند،مجری تور تایلند،تور تایلند ارزان قیمت،تور تایلند نوروز،جاهای دیدنی پوکت،جزیره پوکت،جزیره های تایلند،تفریحات ساحلی تایلند

@val3

pic016191310001

گالری تصاویر
Phuket-Bird-Park2.jpg
Phuket-Bird-Park3.jpg