• پروازی بر فراز کوه برومو اندونزی

پروازی بر فراز کوه برومو اندونزی

یکی از زیبا ترین کوههای آتشفشانی در جهان کوه Bromo است، کوهی عظیم با ارتفاع 2.329 متر که با وجود خطرناک بودن گردشگران ماجراجو را به خود جذب میکند. این کوه در جزیره جاوه اندونزی قرار گرفته است.

اخیرا تیم چتربازی رد بول به پارک ملی تنیا سمرو که این قله ی آتشفشانی در آن قرارگرفته سفر کردند و به تکمیل ماموریت خطرناکی پرداختند. آنها به انتظار فوران قله برومو نشستند و پس از آن با استفاده از وینگ سوئیت (Wingsuit) و باا در دست داشتن نوشته‌ای بزرگ، در ارتفاع ۱۳ هزار پایی از هلیکوپتر به بیرون پریدند و بر فراز دهانه‌ی این آتشفشان پرواز کردند. گروه مجهز به تجهیزات لازم برای فیلمبرداری از این صحنه‌ ی مهیج بود. صحنه‌هایی که قطعاً تماشای آن ها مایه حیرت و سرگرمی بینندگان خواهد بود.

آن دسته از افرادی که شجاعت رویارویی با چنین موقعیتهای خطرناکی را ندارند، ناامید نباشند. آنها شانس بازدید از این پارک زیبا و کوهستان باشکوه آن را دارند.

اینجا یکی از محبوبترین نقاط گردشگری این کشور محسوب می‌شود. کوهستان این منطقه در نزد افراد محلی مکانی است مقدس واز این رو، با قربانی کردن حیوانات و تقدیم گل و مواد خوراکی، احترام و علاقه‌ی خود را به آن نشان می‌دهند.

چرا به این کوه برویم؟

یکی از محبوب ترین جاذبه های طبیعی در کشور اندونری است که کوه مقدسی برای مردم محلی محسوب میشود؛ آنها با قربانی کردن حیوانات و بردن گل و مواد خوراکی احترام و علاقه ی خوود را به آن نشان میدهند.

چه هنگامی به اینجا برویم؟

در تمام طول سال.

چگونه به آنجا برویم؟

تورهای مختلف تفریحی در جزیره جاوه وجود دارد، شما با توجه به سلیقه ی خود یکی از آنها را انتخاب کنید.

تورهای هیجان انگیز در اندونزی

پروازی بر فراز کوه برومو اندونزی

Aysham

Aysham

Aysham

Aysham

Aysham

Aysham

برای مشاهده پکیج های بالی و تور بالی و درباره بالی و آب و هوای بالی کلیک کنید.

pic716698210001

گالری تصاویر
Bromo6.jpg
Bromo1.jpg Bromo2.jpg Bromo3.jpg Bromo4.jpg bromo5.jpg