• پنج باغ زیبا که شما باید از آن بازدید کنید

پنج باغ زیبا که شما باید از آن بازدید کنید

شارون لیوینگستون پنج باغ شگفت انگیز را که شما می توانید در تعطیلات بعدی خود از یکی از آنها بازدید کنید معرفی می کند.

باغ مونه، گینه، فرانسه

بعید است که هر باغ دیگری مانند مونه در شهر فرانسوی Giverny ساخته شود. بعضی از معروف ترین آثار او این باغ بود. چشم انداز زیبا شامل مکانهای صعود گیاهان و درختچه های رنگی، باغ آب، پل های ژاپنی و حوضچه های آب لیلی و همچنین تکه هایی زیبا از ویستریا و آزیال ها است.

Aysham

ویلا لانت، رم، ایتالیا

این باغ کار کاردینال گامبرا است که عشق برای زندگی در فضای باز و درختی الهام بخش برای ایجاد این باغ های زرق و برق دار است. این باغ طراحی شده بسیار تعجب برانگیز است و شامل یک رقص هماهنگ از آبشارها، چشمه ها به دست آمده توسط Tommaso Ghinucci،که مهندس هیدرولیک است.

Aysham

Château de Versailles، در نزدیکی پاریس، فرانسه

خانه بزرگ لوئیس XIV و باغ های ویسایای عالی آن بسیار چشم نواز و تحسین برانگیز است. باغ بیش از 800 هکتار زمین را که توسط آندره لوترو در باغ سبک کلاسیک فرانسه طراحی شده اند، گسترش یافته است.

Aysham

باغ قصر Sanssouci، برلین، آلمان

این محوطه در محاصره قصر تابستانی سابق پادشاه پروس، فردریک بزرگ در پوتسدام، در یک سبک صمیمی قرار گرفته است. پادشاه از ورسای الهام گرفته شد و می خواست رقابت کند. تراسها با انگورهای کوچک و گیاه های زینتی و درختان انجیر کاشته شده زیبایی خاصی را به ارمغان آورده. سطوح پایین تر چشمه ها، مجسمه ها، باغ های زینتی و پانترها و مرزها با ترکیبی از رنگ ها و بافت های چند ساله ای به چشم می آیند که ظاهری زنده و غیر رسمی دارند.

Aysham

Majorell Garden، مراکش

این باغ گیاه شناسی دو و نیم هکتار مساحت دارد و توسط Majorelle هنرمند فرانسوی در سال 1924 ساخته شده است. بسیار محبوب میباشد Yves Saint Laurent و Pierre Bergé آن را در سال 1980 خریداری کرده اند. این باغ 300 گونه گیاهی و گل از جمله گیاهان کاکتی و عجیب و غریب ، حوضچه ها، جریان ها و چشمه ها ساخته شده است.

Aysham

پنج باغ زیبا که شما باید از آن بازدید کنید

pic135129210001

گالری تصاویر
Monet-Garden-Giverny1.jpg
Sanssouci-Palace-Gardens-Berlin-Germany4.jpg The-Majorelle-Garden-Marrakech-Morocco5.jpg Versailles-Gardens-Paris-France3.jpg Villa-Lante-Rome-Italy2.jpg