• پورتو د موگان - محبوب ترین مکان در جزایر قناری، اسپانیا

پورتو د موگان - محبوب ترین مکان در جزایر قناری، اسپانیا

این روستا یکی از زیباترین مکان های جزایر قناری است. با توجه به بسیاری از کانال های کوچک در بندر، روستا به نام " ونیز کوچک " نامگذاری شده است. گردشگران اغلب به پورتو د موگان می آیند، حتی اگر آنها در جایی دیگر جزایر قناری اقامت دارند.

دهکده ماهیگیری ماهی های تازه ای برای رستوران های محلی عرضه می کند و بازار ماهی جمعه خریداران را از سراسر جزیره جذب می کند. باغ ها و تراس ها در روستا با گیاهان معطر و گیاهان نخل تزئین شده است. بسیاری از آپارتمانها با گل های رنگارنگ تزئین شده اند، در نتیجه آن را یک مکان جالب و خوش نما می کند.

ساحل شن و ماسه طلایی واقعا خاص است: شن و ماسه از سوی صحرا وارد شده است. این یک جای مناسب برای حمام آفتاب گرفتن، شنا و غواصی است، از آنجا که آب روشن و پر از گونه های مختلف ماهی است. کسانی که تفریحات بیشتری را می خواهند، می توانند جت اسکی، parascending ، ماهیگیری و تماشای دلفین ها را نیز میتوانند انتخاب کنند. کسانی که تعطیلاتی آرامش بخش می خواهند و به دنبال استراحت و لذت هستند، تجربه بسیار دلپذیر سفر به Puerto de Mogán را فراموش نخواهند کرد.

طبیعت زیبا، غذای تازه دریایی، ساحل زیبا و آبهای روشن چشم هر بیننده ای را خیره میکند. گفته می شود که این روستا بهترین شرایط آب و هوایی در زمین را دارد. تابستان بسیار گرم است روزها در زمستان بسیار گرم و بلند هستند.

این روستا در ساحل جنوب غربی جزایر قناری واقع شده است. از طریق اتوبوس یا تاکسی به آنجا بروید اتوبوس ها نیز از روستا حرکت میکنند.در تور اسپانیا بازدید از این مکان محبوب را فراموش نکنید.

جاهای دیدنی اسپانیا-تور اسپانیا

pic178161310001

گالری تصاویر
El-Coleccionista.jpg
El-Coleccionista-de-Instantes.jpg lead.jpg