• پیام دبیرکل سازمان جهانی گردشگری به مناسبت انتصاب احمدی پور

پیام دبیرکل سازمان جهانی گردشگری به مناسبت انتصاب احمدی پور

دبیرکل سازمان جهانی گردشگری ملل متحد (UNWTO) انتصاب زهرا احمدی پور را به عنوان معاون رئیس جمهوری اسلامی ایران و ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تبریک گفت.

پیام دبیرکل سازمان جهانی گردشگری به مناسبت انتصاب احمدی پور

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، طالب الرفاعی در پیام تبریک خود به مناسبت انتصاب زهرا احمدی پور با اشاره به سوابق همکاری بسیار نزدیک UNWTO با جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از اعضای شورای اجرایی آن سازمان، از وی برای حضور در مقر سازمان UNWTO در مادرید به منظور آشنایی بیشتر و بحث و گفت وگو درمورد همکاری های آتی، دعوت به عمل آورده است.

دبیر کل سازمان جهانی گردشگری در بخشی از پیام خود تصریح کرده است: 'موجب بسی خرسندی است که از انتصاب اخیر سرکار عالی به عنوان معاون رئیس جمهوری اسلامی ایران و ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مطلع شدم. مایلم مراتب تبریکات صمیمانه خود را ابراز نموده، موفقیت و رضایت شخصی در این مسئولیت جدیدتان را برایتان آرزو نمایم'.

احمدی پور نیز در پاسخ به این پیام تبریک، اطمینان خاطر به دبیرکل UNWTO داده است تا به عنوان معاون رئیس جمهوری و ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع و گردشگری جمهوری اسلامی ایران برای توسعه گردشگری پایدار در جمهوری اسلامی ایران اهتمام ورزیده و در جهت ارتقای گردشگری در جهان، همکاری های دو و چندجانبه را هر چه بیشتر تقویت بخشد.

چندی پیش مسعود سلطانی فر رییس پیشین سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به عنوان وزیر جدید وزیر ورزش و جوانان منصوب شد و زهرا احمدی پور جایگزین وی در سمت رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است.

پیام دبیرکل سازمان جهانی گردشگری به مناسبت انتصاب احمدی پور

pic421655210001

گالری تصاویر